کد خبر: ۶۹۶۴۳۱۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰
کد خبر : ۶۹۶۴۳۱۵
گروه : کرمان » کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان در آئین یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت گفت: رهروی از شهدا توصیه و تاکید مقام معظم رهبری است که باعث افتخار همه ما قرار دارد.

تکریم و رهروی از شهدا توصیه و تاکید مقام معظم رهبری استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،   سردار رضا بنی اسدی فر فرمانده انتظامی استان کرمان در آئین یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان این آئین باشکوه گفت: آئین یادواره شهدا هر ۱۰ سال یک بار برگزار می‌شود که طی سال ۹۸ این توفیق نصیب مجموعه انتظامی شد که خدمتگزار خانواده معزز شهدا باشیم.

وی افزود: در راستای برگزاری این آئین در ۵۰۰ مسجد و مکان مذهبی سراسر استان برنامه‌های ختم قرآن و صلوات، دیدار با خانواده شهدا و اطلاع رسانی یادواره را برگزار کردیم.

سردار بنی اسدی فر تصریح کرد: نهایتا این آئین به همت مجموعه معاونت اجتماعی و با تلاش بی وقفه کارکنان این معاونت و سایر همکاران در یک بازه زمانی محدود برنامه ریزی و اجرائی شد.

وی در ادامه بیان داشت: مردم شریف و نجیب استان کرمان با توجه به سوابق این منطقه به خوبی قدر امنیت کنونی را می‌دانند چراکه روزگاری در حومه استان ناامنی‌هایی را شاهد بودیم و شهدایی را در همین رابطه تقدیم کردیم که در سایه این شهادت‌ها دیگر ردپائی از اشرار و نا امن کنندگان نیست.

سردار بنی اسدی فر افزود: ما در مجموعه پلیس از نقطه صفر مرزی تا عمق شهر‌ها و مناطق روستائی اجرای ماموریت و به تبع آن شهید داریم که شهادت شهید "توحیدی نژاد" در مصاف با معاندین در مرز و شهادت شهید "دهقان اناری" در مرکز استان شاهدی بر این مدعا است.

وی تصریح کرد: بهتر است بدانیم عمق استراتژیک نظم و امنیت میهن عزیزمان کیلومتر‌ها فراتر از مرز‌های جغرافیایی ما قرار دارند که در راستای حفظ آن‌ها حسب تدابیر مقام معظم رهبری و در سایه مجاهدت اقشار مردمی از هیچ تلاشی تا نثار جان دریغ نخواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان با قدردانی از همه مسئولان و دست اندرکاران برگزاری این یادواره گفت: در همین رابطه باید برای حاج قاسم سلیمانی این افتخار دیارکریمان دعای خیر و سلامتی کنیم و ان شاء الله همه بتوانیم خدمتگزار خوبی برای مردم شریف و نجیب استان کرمان باشیم.

همچنین مدرس حوزه علمیه کرمان در آئین یادواره شهدای نظم و امنیت استان گفت: همه ما در هر مقام و مسئولیتی باید تلاش کنیم نام و نشان شهدا الگوی نسل جوان قرار بگیرد

حجت الاسلام "عسکری" در این آئین گفت: بر کسی پوشیده نیست که نظم و امنیت کشور عزیزمان مرهون خدمات و جانفشانی‌های افرادی است که معمولا از آن‌ها غافل هستیم.

وی افزود: این غفلت در عصر کنونی به سبب تهاجم فرهنگی دشمن صدمات زیادی به ویژه بر روی نسل جوان و نوجوان دارد.

حجت الاسلام عسکری تصریح کرد: امروز اگر در دست هر فرد یک ابزار نوین ارتباطی می‌بینیم در پشت سر آن یک خط فکری پلید برخواسته از تهاجم فرهنگی دشمن نیز وجود دارد.

وی بیان داشت: در این میان باید از خود سوال کنیم ما در مقابل رشادت و جانفشانی شهدا چه کردیم و آیا ذهن این نسل را با اهداف شهدا آشنا کرده ایم.

عسکری ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این آئین گفت: یکی از روش‌های آشنائی نسل جوان با اهداف و آرمان‌های شهدا برگزاری آئین‌های یادواره و دیگر مناسبت‌ها است که باید دقت کنیم برنامه‌ها بویژه برای قشر جوان جذاب و اثربخش باشند.

در حاشیه یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت استان کرمان، غرفه‌های فرهنگی از جمله نمایشگاه کتاب با موضوع شهدا و امنیت هم برپا شد.

انتهای پیام/س

اجلاسیه یادواره شهدای نظم و امنیت برگزار شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر