کد خبر: ۶۹۶۶۰۴۲
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
در جلسه کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری بررسی شد؛

پیگیری مطالبات رهبری از دستگاه‌ها و معیشت مردم از موضوعاتی بود که در جلسه کمیسیون سیاسی اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان بررسی شد.

از پیگیری مطالبات رهبری تا موضوع معیشت مردمبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛جلسه کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری روز پنجشنبه با حضور مسئولان صداوسیما و به ریاست آیت‌الله عبدالهی در سالن جلسات دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌و المسلمین سید رمضان موسوی مقدم قائم‌مقام رئیس صداوسیما، حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی، پورحسین قائم‌مقام معاون سیمای رسانه ملی در این جلسه پاسخگوی سؤالات اعضای مجلس خبرگان رهبری و کارشناسان بودند.

اعضای مجلس خبرگان رهبری در این جلسه با انتقاد از برخی از برنامه‌های صداوسیما بر پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب از رسانه ملی تأکید کردند و خواستار نظارت بیشتر بر برخی از برنامه‌های صداوسیما شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی شاهرودی صبح امروز در حاشیه برگزاری جلسه کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به اهمیت برگزاری این جلسه اظهار داشت: در این کمیسیون به مسائل روز و کلان کشور از جمله مسائل مهم فرهنگی و معیشتی پرداخته می‌شود.

وی با بیان اینکه با توجه به مطالبات رهبر انقلاب از صداوسیما، امروز مسئولان این سازمان پاسخگوی سؤالات اعضای خبرگان رهبری بوده‌اند، افزود: صداوسیما تاکنون به‌عنوان دانشگاهی بزرگ و عمومی به وظایف خود عمل کرده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه مطالبات رهبر معظم انقلاب از دستگاه‌های مختلف توسط کمیسیون سیاسی-اجتماعی و فرهنگی موردبررسی قرار می‌گیرد، ابراز کرد: چگونگی تطبیق این مطالبات و اجرایی شدن آن‌ها برای نزدیک شدن به دیدگاه‌های مقام معظم رهبری توسط این کمیسیون موردبررسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به جزئیات جلسه امروز این کمیسیون تصریح کرد: با توجه به نقش صداوسیما و وجود ضعف‌هایی در رسانه ملی، امروز مسئولان پاسخگوی اعضای خبرگان بوده تا روند پیشرفت صداوسیما با سرعت بیشتری انجام شود.

حسینی شاهرودی از دیگر دستور جلسات این کمیسیون خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت موضوع معیشت مردم در شرایط خاص امروز و اهمیت مسائل فرهنگ عمومی و اجتماعی بحث‌هایی نیز امروز پیرامون این موضوعات در این کمیسیون موردبررسی قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ش

جلسه کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی و فرهنگی مجلس خبرگان رهبری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر