کد خبر: ۶۹۶۶۶۶۷
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
رئیس دادگستری شهرستان بدره:

رئیس دادگستری شهرستان بدره گفت: به‌منظور کمک به کشاورزان و لزوم جمع‌آوری محصولات کشاورزی، تا پایان فصل برداشت محصولات هیچ کمباینی حق خروج از حوزه استحفاظی شهرستان بدره را ندارد.

خروج کمباین ازشهرستان بدره ممنوع شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام،قمری رئیس دادگستری شهرستان بدره گفت: در راستای احیای حقوق عامه با توجه به گرمسیری بودن شهرستان و به‌منظور کمک به کشاورزان و لزوم جمع‌آوری محصولات کشاورزی، پیشگیری و جلوگیری از خسارات ناشی از آتش‌سوزی تا پایان فصل برداشت محصولات هیچ کمباینی حق خروج از حوزه استحفاظی شهرستان بدره را ندارد.

در این راستا باباخانی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بدره نیز اظهار کرد: ۱۳ دستگاه کمباین در حال فعالیت و جمع‌آوری محصولات کشاورزی هستند و با رایزنی‌های صورت گرفته بزودی ۶ دستگاه کمباین دیگر وارد شهرستان شده و کار برداشت محصولات را شروع می‌کنند.

وی افزود:کارجمع آوری محصولات کشاورزی در بخش هندمینی هفته آینده پایان می‌یابد و کلیه کمباین‌ها برای جمع‌آوری محصولات کشاورزی در بخش مرکزی فعالیت خواهند کرد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بدره ادامه داد: انتظار می‌رود که کشاورزان بدون توجه به شایعه سازی‌ها درخصوص کمبود کمباین، همکاری لازم را با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان داشته، تا برداشت محصولات در زمان مقرر به پایان برسد.

گفتنی است، کشاورزان بدره‌ای درسال‌جاری بیش از ۷ هزارهکتار از مزارع خود را به کشت گندم و جو اختصاص داده‌اند وپیش بینی می‌شود بیش از ۸۰۰۰ تن محصول مازاد برنیاز خود را به مراکز خرید شهرستان تحویل دهند.

انتهای پیام/ ن

ممنوعیت خروج کمباین ازشهرستان بدره 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر