کد خبر: ۶۹۶۶۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹

تیم ایران در اولین گام برابر کانادا به نتیجه ۳ بر صفر دست پیدا کرد تا روند خوب خود را این بار با حمایت هزاران هوادار در غدیر ارومیه ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،تیم ایران در اولین گام برابر کانادا به نتیجه ۳ بر صفر دست پیدا کرد تا روند خوب خود را این بار با حمایت هزاران هوادار در غدیر ارومیه ادامه دهد.

ست اول با نمایش پایاپای دو تیم شروع شد، اما اولین حضور موسوی در خط سرویس با سرویس‌های خوب او همراه شد و موسوی توانست سه اختلاف امتیازی برای ایران ایجاد کند.

عملکرد کم نقص ایران در این ست باعث شد تا ملی پوشان ایران اختلاف امتیازی قابل قبولی ایجاد کنند و سرمربی کانادا در امتیاز ۱۳ به ۷ اولین وقت استراحت فنی را درخواست کرد.

تیم ایران در تمامی امتیازات ست اول بازی کم نقص خود را ادامه داد و با حفظ تمرکز در تمامی امتیازات توانست حریف قدرتمند خود را با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ شکست دهد تا در ست شماری از حریف خود پیش بیفتد.

کانادایی‌ها ست دوم را از ایران بهتر آغاز کردند و توانستند ۴ امتیاز متوالی با سرویس‌های ون برکل کسب کنند، اما وقت استراحت به موقع کولاکوویچ به روند خوب این تیم پایان داد و تیم ایران به جریان امتیازی گیری برگشت.

ایران رفته رفته به روند خوب خود در ست اول برگشت و باز هم موسوی در منطقه سرویس توانست با سرویس‌های خود دریافت حریف را با مشکل رو به رو کند تا ایران با امتیاز ۶ و در شرایطی که حریف ۸ امتیاز داشت به استقبال وقت استراحت فنی اول برود.

وقت استراحت فنی دوم، اما باز هم با برتری کانادا فرا رسید و تیم حریف با برتری ۱۶ بر ۱۴ به این زمان استراحت رسید، ولی در شروع تیم ایران درخشان ظاهر شد و خیلی سریع دو امتیاز اختلاف را جبران کرد.

رقابت نزدیک دو تیم ادامه داشت، اما سرویس موسوی با امتیاز ۲۳ برای ایران همراه بود تا تیم ملی گام بلندی برای کسب برد در این ست بردارد، اما باز هم بازیکنان کانادا با استفاده از یک توپ برگشتی بازی را به تساوی کشاند تا کولاکوویچ مجبور شود وقت استراحت درخواست کند.

روند خوب ایران بعد از این زمان استراحت شروع شد و تیم ملی موفق شد با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به پیروزی برسد.

ست سوم باز هم با رقابت نزدیک دو تیم آغاز شد و یک دفاع عالی از محمد موسوی اولین اختلاف امتیاز را ایجاد کرد.

حضور فیاضی در منطقه سرویس باعث شد تا ایران خیلی سریع اختلاف امتیازی ایجاد شده را کاهش دهد و امتیاز سرویس او بازی را به تساوی کشاند و سالن مملو از جمعیت غدیر را منفجر کرد.

معروف در منطقه سرویس با ضربه دقیق خود دریافت حریف را تحت تاثیر قرارداد، اما تیم ایران بد شانس بود که حریف زودتر به امتیاز ۸رسید.

دفاع خوب موسوی ایران در ادامه در شرایطی به امتیاز ۱۰ رساند که حریف ۹ امتیاز داشت تا تیم ما از حریف خود پیش بیفتد.

ادامه بازی، اما باز هم از آن تیم خوب ما بود و دریافت کننده‌های حریف مبهوت سرویس‌های غفور شدند تا ایران رفته رفته با پیشی گرفتن از حریف خود، آن‌ها را مجبور کند تا برای متوقف کردن ایران به دنبال وقت استراحت باشد.

تیم ایران در ادامه این ست تمامی آیتم‌ها را به بهترین شکل پشت سر گذاشت و در دفاع، حمله، سرویس و دریافت اجازه نداد تیم حریف موقعیتی برای کاهش اختلاف داشته باشد تا با پیروزی مقتدرانه در این ست، شروعی بی رحمانه داشته باشد.

انتهای پیام/م

ارومیه میزبان لیگ ملت ها

 

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر