کد خبر: ۶۹۷۲۶۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
مشاور وزیر در ستاد راهبردی مدرسه محوری مطرح کرد؛

حمیدی گفت: آزمون الکترونیکی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس با مشارکت ۳۵ هزار داوطلب و برای تصدی مدیریت ۱۲ هزار مدرسه برگزار شد.

شرکت ۳۵ هزار داوطلب در آزمون الکترونیکی انتصاب مدیران مدارسبه گزارش  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، فریبرز حمیدی مشاور وزیر در ستاد راهبردی مدرسه محوری اظهار کرد: آزمون الکترونیکی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس روز گذشته ۲۸ خردادماه در سه نوبت صبح از ساعت ۹ تا ۱۲ و همچنین ۱۱ تا ۱۳ بعدازظهر از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در مراکز آزمون استان‌ها برگزار شد.

مشاور وزیر در ستاد راهبردی مدرسه محوری گفت: در هفته اول تیر، فرآیند مصاحبه حضوری پذیرفته‌شدگان آزمون الکترونیکی در سطح مناطق و شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.

حمیدی ضمن تقدیر از تلاش مدیران پروژه استانی و اعضای کمیته انتخاب و انتصاب شهرستان‌ها و مناطق استان، اظهار کرد: مرحله اول پروژه فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس که گامی مؤثر در راستای استقرار شایسته‌سالاری در انتخاب نیروی انسانی برای تصدی مدیریت واحد‌های آموزشی است، با موفقیت در سراسر کشور انجام شد.

وی با اشاره به مهم‌ترین فعالیت‌های انجام‌شده در این زمینه، گفت: بررسی و تحلیل نظرات ارسال‌شده در زمینه فراخوان انتخاب و انتصاب مدیران مدارس، تشکیل جلسه با حضور نمایندگان تام‌الاختیار معاونت‌های حوزه‌های مختلف آموزش‌وپرورش، تدوین دستورالعمل توسط کمیته مربوطه، راه‌اندازی سامانه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس و ارائه چارچوب فرایند کار از طریق سامانه به استان‌ها، شهرستان‌ها و مناطق، برگزاری جلسه ویدئوکنفرانس با مدیران پروژه، مدیریت و راهنمایی برای بارگذاری مشخصات مدارس در سامانه در مناطق مجری، مدیریت و راهنمایی برای ثبت‌نام داوطلبین در سامانه ازجمله اقدامات این مرحله بوده است.

حمیدی افزود: در این مرحله ۳۵۰۰۰ هزار نفر متقاضی که پس از بررسی سوابق پرسنلی و عملکردی این داوطلبان، شرایط احراز آنان توسط کمیته‌های انتخاب و انتصاب مدیران مرکز شهرستان‌ها و مناطق تایید شد، در آزمون حضوری و الکترونیکی شرکت کردند.

مشاور وزیر در ستاد راهبردی مدرسه محوری در مورد جزئیات مرحله دوم، گفت: برگزاری آزمون که برای دومین سال برگزار می‌شود، به‌صورت حضوری و الکترونیکی بوده و هدف اصلی از اجرای این آزمون شناسایی همکاران فرهنگی توانمند جهت پذیرش مسئولیت واحد آموزشی و تشکیل بانک اطلاعاتی در تمام دوره‌های تحصیلی است.

انتهای پیام/

جزئیات آزمون الکترونیکی انتخاب و انتصاب مدیران مدارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر