کد خبر: ۶۹۷۸۰۸۷
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
معاون سازمان نوسازی مدارس کشور:

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: بازسازی مدارس تخریبی در سیل، جمع‌آوری بخاری‌های نفتی و مدارس خشتی گلی از اولویت‌های نوسازی مدارس در لرستان است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، داریوش ورناصری صبح امروز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با اشاره به اینکه جبران خسارت‌های سیل در لرستان نیازمند به همت، تلاش و اتخاذ رویکرد جدیدی است، اظهار داشت: از زحمات مدیرکل سابق نوسازی مدارس لرستان تشکر می‌کنیم، ان شاء الله از تجربیات ایشان در جای دیگری بتوانیم استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه حیدری مدیرکل جدید لرستان را امروز معرفی می‌کنیم، البته ایشان همچنان سرپرست نوسازی مدارس ایلام هستند، تصریح کرد: به سختی توانستیم ایشان را از ایلام جدا کنیم، روز گذشته آخرین بحث‌های ما با استان ایلام بود و هنوز نتوانسته‌ایم استاندار ایلام را راضی کنیم به اینکه سرپرست نوسازی مدارس ایلام را از این استان جدا کنیم.

معاون فنی و نظارت نوسازی مدارس کشوریادآور شد: یک مقدار جای نگرانی داشتند و تلاش کردیم نگرانی نمایندگان مجلس ایلام و استاندار ایلام را برطرف کنیم.

ورناصری با بیان اینکه لرستان در یک شرایط بسیار خاص قرار دارد و سیل استان را تحت تأثیر قرار داد، تصریح کرد: فضا‌های آموزشی باید در ابتدای سال تحصیلی آماده شوند. یکی از اولویت‌های کاری جدید مدیرکل نوسازی مدارس لرستان رساندن مدارس آسیب دیده از سیل به مهرماه است.

وی خاطرنشان کرد: در این راستا اعتباراتی اختصاص یافته و بازهم کمک می‌کنیم. معاون عمرانی استاندار لرستان نیز قول داده‌اند بحث زمین مدارس آسیب دیده را حل کنند تا بحث ساخت و ساز آغاز شود و دانش آموزی در ابتدای سال تحصیلی نداشته باشیم که دچار مشکل شود.

معاون فنی و نظارت نوسازی مدارس کشور با تاکید بر اینکه جبران خسارات سیل یکی از موارد اصلی و اولویت مأموریت مدیرکل نوسازی مدارس لرستان است، افزود: جمع آوری بخاری‌های نفتی استان دیگر اولویت مدیرکل جدید نوسازی مدارس لرستان است.

ورناصری گفت: حدود ۳ هزار کلاس داریم در لرستان که از بخاری نفتی استفاده می‌کنند در حالی که آنجا گاز داریم.

وی جمع آوری مدارس خشتی و گلی و مدارس سنگی را یکی دیگر اولویت‌های کاری در لرستان برشمرد.

انتهای پیام/پ

جبران خسارت‌های سیل در لرستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر