کد خبر: ۶۹۷۸۴۶۳
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

دبیر فدراسیون دوومیدانی گفت: به نظرم اصرار افرادی که برای دریافت پاداش کامل خود اقدام کرده اند درست نیست.

هاشم صیامی دبیر فدراسیون دوومیدانی در گفتگو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت پاداش‌های دوومیدانی اظهار کرد: دوومیدانی با سایر رشته‌های ورزشی متفاوت است و طبق مصوبه وزارت ورزش و جوانان همراه با ۲۰ ورزشکار ۳ مربی می‌توانیم اعزام کنیم به همین علت فدراسیون دوومیدانی همه هدفش این است که پاداش‌ها را به صورت عادلانه بین همه تقسیم کند.

دبیر فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: با توجه به اینکه رقم پاداش‌ها چشمگیر است به همین علت از همه ورزشکاران و مربیان قبل از اعزام به مسابقات  می‌خواهیم که پاداش هایشان را در اختیار فدراسیون دوومیدانی بگذارند تا به صورت عادلانه بین همه تقسیم شود، اما برخی از آن‌ها  مدتی بعد پشیمان می‌شوند و همه پاداش هایشان را می‌خواهند که این کارشان درست نیست.  به نظرم برخی از افراد که پافشاری می‌کنند که پاداش خود را کامل دریافت کنند کار خوبی نمی‌کنند و باید پاداش در اختیار فدراسیون بگذارند تا عادلانه تقسیم شود.

پاداش ها باید به مربیان سابق دوومیدانی کاران هم تعلق بگیرد 

او ادامه داد:طبق پاداش‌های سال ۹۶ تعدادی از سکه‌های تعلق یافته به برخی از دوومیدانی کاران را کم کرده و آن سکه‌ها را بین بقیه زحمت کشان این رشته ورزشی تقسیم شده است. فدراسیون دوومیدانی مربیانی که در سال‌های گذشته با دوومیدانی کاران کار کردند فراموش نکرده و به آن‌ها نیز پاداش می‌دهد. به طور مثال رسولی زیر نظر سپهرزاد در مسابقات جهانی جوانان طلا گرفته است، اما او در گذشته با مربی دیگری کار می‌کرده است بنابراین ما باید مربی پایه‌های رسولی هم ببینیم و به او پاداش بدهیم.

صیامی بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان باید آئین نامه و دستورالعملی برای فدراسیون دوومیدانی مصوب کند که براساس آئین نامه بتوانیم پاداش‌ها را بین همه تقسیم کنیم. وزارت ورزش و جوانان به افرادی که آی دی کارت دارند و به مسابقات اعزام می‌شوند پاداش می‌دهد، اما ما قصد داریم پاداش‌ها فقط برای مربیانی که همراه ورزشکاران به مسابقات اعزام می‌شوند تعلق نگیرد و سایر مربیانی که زحمت کشیدند تا یک ورزشکار به قهرمانی دست یابد هم بتوانند پاداش دریافت کنند.

تفتیان قرار است برنامه اش را به ما تحویل بدهد 

او درباره وضعیت حسن تفتیان ملی پوش دوومیدانی بیان کرد: تفتیان تحت نظر پزشک فدراسیون دوومیدانی تمرینات خود را شروع کرده است و چند روز پیش جلسه‌ای با او داشتم و قرار شد این دوومیدانی کار برنامه اش را ارائه بدهد تا در سازمان تیم‌های ملی درباره این موضوع تصمیم بگیریم. تفتیان زیر نظر مربیان ایرانی خود  چراغی و خسروی کار می‌کند و علاوه بر این  با مربی فرانسوی اش هم از طریق ایمیل و تلفنی ارتباط برقرار می‌کند.

صیامی درباره اینکه تفتیان خواستار تمدید قرارداد با مربی فرانسوی اش شده است، گفت: بله  تفتیان یکی از شانس‌های کسب مدال هست به همین علت متناسب با امکانات و توانمندی‌های موجود شرایط خوبی را برایش فراهم می‌کنیم تا به موفقیت دست یابد.

انتهای پیام/ 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر