کد خبر: ۶۹۹۸۲۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال گفت: به احتمال فراوان هیئت رئیسه فدراسیون چنین موضوعی را تائید نمی‌کند.

فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال کشورمان در گفت‌وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بحث تائید افزایش سهمیه جذب بازیکنان لیگ برتری از ۶ به ۸ تیم از سوی هیئت رئیسه سازمان لیگ و اجرایی شدن این روند در صورت تصویب در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بیان کرد: هیئت رئیسه سازمان لیگ این موضوع را برای کارشناسی بیشتر به هیئت رئیسه فدراسیون ارجاع داده است و تاکنون هم این موضوع تائید نشده است. از باشگاه‌ها هم می‌خواهم روی افزایش سهمیه جذب بازیکنان لیگ برتری حساب نکنند و به احتمال فراوان هیئت رئیسه فدراسیون چنین موضوعی را تائید نمی‌کند.

او ادامه داد: یکی از مهم‌ترین دلایلی که سبب منتفی شدن افزایش سهمیه جذب بازیکنان لیگ برتری خواهد شد این است که آن‌ها از سهمیه فعلی خود هم استفاده نمی‌کنند. تیم‌های لیگ می‌توانند ۱۸ بازیکن بزرگسال، ۳ بازیکن زیر ۲۵ سال که باید در سال‌های اخیر عضو همان تیم بوده باشد، ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال، ۱۵ بازیکن رده سنی امید و ۱۵ بازیکن رده سنی جوانان جذب کنند، اما شاید جالب باشد بدانید میانگین بازیکنانی که باشگاه‌های لیگ در فصل پیش از آن‌ها استفاده کردند بین ۲۰ تا ۲۳ بازیکن بوده است.

محمودزاده تصریح کرد: در چنین شرایطی چگونه امکان دارد وقتی باشگاه‌ها از سهمیه‌های فعلی شان استفاده نمی‌کنند بحث افزایش سهمیه بازیکنان بزرگسالشان قطعی شود. به همین دلیل من با اطمینان می‌گویم تاکنون سهمیه بازیکنان بزرگسال برای تیم‌های لیگ برتری ۶ و برای تیم‌هایی که به تازگی لیگ برتری شده اند ۸ بازیکن خواهد بود.

او در پایان درباره اینکه چگونه هیئت رئیسه سازمان لیگ این بحث را تائید کرده است، گفت: هیئت رئیسه سازمان لیگ بحث افزایش سهمیه را تائید نکرده بلکه با توجه به درخواست باشگاه‌ها برای کارشناسی بیشتر آن را به هیئت رئیسه فدراسیون ارجاع داده است که من به عنوان مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ بسیار بعید می‌دانم اعضای هیئت رئیسه فدراسیون با افزایش سهمیه جذب بازیکنان موافقت کنند.


بیشتر بخوانید:

محمودزاده: به صورت نا محسوس مسابقات لیگ یک را رصد می‌کنیم

محمودزاده: باشگاه پرسپولیس مجوز ثبت قرارداد را دریافت کرد/ زمان نقل و انتقالات تمدید نمی‌شود

محمودزاده: نکونام حق شکایت از پیکان را دارد


انتهای پیام/

اظهارات محمود زاده درباره بحث تائید افزایش سهمیه جذب بازیکنان لیگ برتری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر