کد خبر: ۶۹۹۹۹۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷

نخستین تمرین تاکتیکی مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز(شنبه) برگزار شد.

عکس یادگاری بازیکنان و کادرفنی تیم ملی با جانباز پرسپولیسی/ تذکر هاشمیان و ویلموتس به ملی پوشان آرامبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، نخستین تمرین تاکتیکی تیم ملی فوتبال ایران در مرحله جدید اردوی آماده سازی این تیم که با بازیکنان لیگ برتری و مهرداد محمدی، مهاجم تیم آوس پرتغال آغاز شده از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (شنبه) در زمین شماره ۲ مرکز ملی فوتبال ایران برگزار شد.

تمام ۲۳ بازیکن دعوت شده به اردو در این فهرست حضور داشتند.

موسی سلامت، جانباز معروف پرسپولیسی از کنار زمین تمرین شاگردان ویلموتس را تماشا کرد. او پرچم ایران و قاب عکس تیم ملی را در اختیار داشت و با بازیکنان و اعضای کادرفنی عکس یادگاری گرفت.

پیش از شروع تمرین از سوی مسئولان روابط عمومی فدراسیون فوتبال کاتالوگ و CD معرفی بازیکنان و کادرفنی تیم ملی در اختیار اهالی رسانه قرار گرفت.

محمدرضا ساکت (سرپرست) و مهدی خراطی (مدیر اجرایی) تیم ملی از کنار زمین نظاره گر تمرین بودند.

پس از صحبت‌های ابتدایی ویلموتس با بازیکنان محمد رشید مظاهری، احمد گوهری و مهدی امینی، سه دروازه بان حاضر در اردو از سایر نفرات جدا شده و زیرنظر لورن اسپینوزی تمرینات اختصاصی انجام دادند.

مانند تمرین‌های قبلی تیم ملی وحید هاشمیان وظیفه ترجمه صحبت‌های ویلموتس را برعهده داشت و خبری از مترجم اختصاصی اش نبود.

بازیکنان پس از انجام دادن کار‌های بدنی، دستور‌های تاکتیکی ویلموتس را اجرا کردند که محور این تمرینات برعهده وحید هاشمیان بود و ویلموتس عملکرد شاگردانش را تماشا می‌کرد.

بازیکنان تیم ملی که پیراهن‌های مشکی پوشیده بودند در قالب ۲ گروه ۱۰ نفره با کاور‌های سفید و نارنجی فوتبال تمرینات را پیگیری کردند.

روی دست گام برداشتن بازیکنان یکی از نکات قابل توجه بخش بدنی تمرینات بود.

در یک صحنه از تمرین ویلموتس با صدای بلند از هاشمیان درخواست کرد به بازیکنان بگوید با هم حرف بزنند.

مربی ایرانی تیم ملی هم ضمن تاکید روی این موضوع به بازیکنان گفت سرعت پاس هایشان را بیشتر کرده و البته این سرعت به شکلی باشد که سرعت بازیکنی که برای او ارسال می‌شود گرفته نشود.

برخی خبرنگاران به اشتباه مهرداد محمدی را به اسم میلاد محمدی صدا می‌زدند که این امر سوژه شده بود.

تمرین‌های تاکتیکی تیم ملی بیشتر به انجام پاسکاری اختصاص داشت و کادرفنی در نظر داشت بازیکنان پاس هایشان را به صورت اصولی ارسال کنند.

نفرات جوانی که به تازگی به تیم ملی دعوت شده اند انگیزه بالایی برای نشان دادن توانایی هایشان به ویلموتس داشتند، اما کم حرف زدن آن‌ها در جریان تمرین برای سرمربی تیم ملی خوشایند نبود.

پس از حدود ۲۰ دقیقه خبرنگاران و عکاسان محل تمرین را ترک کردند.

انتهای پیام/

گزارش تمرین تیم ملی فوتبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر