کد خبر: ۷۰۱۰۴۸۴
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴

هافبک پرسپولیس تهران گفت: من هنوز بازیکن پرسپولیس هستم و زمانیکه وضعیتم مشخص شود، درباره پیشنهادات دیگر صحبت می‌کنم.

رفیعی: عرب قشنگم خداحافظ! / تا زمانی که قرارداد فسخ نشود، بازیکن پرسپولیس هستمبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سروش رفیعی، هافبک پرسپولیس تهران پس از خروج از ساختمان پرسپولیس در جمع خبرنگاران بیان کرد: من ۲ کلمه می‌گویم و از جمع شما خداحافظی می‌کنم. متاسفانه نتوانستم از ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه خداحافظی کنم. اینقدر دوستش دارم که از اینکه از او خداحافظی نکردم، ناراحت هستم. ما در اتاق نشسته بودیم و او از در دیگری بیرون رفت. عزیزم، قشنگم خداحافظ. یک هفته آمدیم، اما جوابی نگرفتیم و قرار است فردا (سه شنبه) هم به باشگاه بروم.

او افزود: اینکه یک هفته هر روز به باشگاه بیایم، لذت بخش است و ممنون که این فرصت را فراهم کردید. امیداورم عرب امشب هم راحت بخوابد و استراحت کند، چون می‌خواهد پس از یک هفته تکلیف ما را مشخص کند. در ۲۹ سالگی و پس از ۱۲ - ۱۳ سال حضور در لیگ برتر باید هر روز به باشگاه بیایم و هنوز تکلیفم را نمی‌دانم و این موضوع ناراحت کننده است.

رفیعی ادامه داد: قول دادند که این ماجرا فردا تمام می‌شود و حیف شد که نتوانستم عرب را ببینم، اما فردا او را می‌بینم و وضعیتم نیز مشخص می‌شود. من و مصلح بازیکن پرسپولیس هستیم تا زمانیکه باشگاه پرسپولیس قرارداد ما رافسخ کند. از طرف ما فسخی صورت نگرفته و باشگاه با هر دلیل و توجیهی می‌خواهد قرارداد را فسخ کند. ما تا زمانی که قرارداد فسخ نشود، بازیکن باشگاه هستیم و باید این را بدانید که در این یک هفته، یک شب را راحت نخوابیدیم.

هافبک پرسپولیس تهران در مورد اینکه چرا تاکنون به وضعیتش رسیدگی نشده، اظهار کرد: ایرج عرب چند روز در ترکیه بود و اعضای هیئت مدیره نیز آخر هفته‌ها کار دارند و نشد که وضعیتم مشخص شود. عرب و هیئت مدیره تلاش دارند تا کار ما را زودتر انجام دهند و امیدوارم فردا (سه شنبه) این اتفاق رخ دهد. زمانیکه از قطر آمدم، به این امید بود که در پرسپولیس فوتبال بازی کنم و در همین جا خداحافظی کنم، اما اتفاقاتی رخ داد که این چنین نشد. اگر اتفاقی رخ دهد که در پرسپولیس بمانم، این چیزی است که با جان و دل می‌خواهم و دوست دارم، به حصوص در این فصل که برنامه‌های زیادی داشتم، اما نظر باشگاه و سرمربی که آدم باشگاه است، اینطور بوده و تصمیم گرفته که ما نباشیم. قوانین می‌گوید یا باشیم یا نباشیم.

وی در خصوص اینکه آیا دلیل کنار گذاشته شدنش از فهرست پرسپولیس را می‌داند یا خیر، گفت: به نظرم اصلا مهم نیست و نه من می‌توانم دنبال دلیل باشم، نه می‌توانم آن را پیدا کنم. به ما گفتند کالدرون تصمیم گرفته و ما هم به احترام گذاشتیم. برای من یا مصلح یا هر کدام از بازیکنان دیگر، اگر جای ما بودند، دیگر فرقی ندارد که چرا این اتفاق افتاده و تنها چیزی که به نظر من می‌شد به این شکل رخ ندهد، این است که زمان برای این اتفاق خوب نبود.

رفیعی در پایان گفت: در بحث حرفه ای، هر بازیکن در هر مقطعی می‌تواند پیشنهاداتی داشته باشد و در لیگ برتر نیز پرسپولیس رقبایی دارد. من هنوز بازیکن پرسپولیس هستم و زمانیکه وضعیتم مشخص شود، درباره پیشنهادات دیگر صحبت می‌کنم.


بیشتر بخوانید:

تهدید پرسپولیس توسط بودیمیر

مهاجم تیم ملی فوتبال آلبانی در پرسپولیس

سرمربی و مربی بدنساز پرسپولیس راهی اسپانیا می‌شوند


انتهای پیام/

اظهارات سروش رفیعی درباره جدایی از پرسپولیس تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر