کد خبر: ۷۰۴۱۲۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸

استاندار لرستان گفت: اگر چه برخورد با مفاسد اقتصادی در استان موجب سالم سازی فضای اداری شده، اما نباید در میان مدیران ایجاد ترس کند و آن‌ها را از ریسک پذیری بازدارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،سید موسی خادمی استاندار لرستان گفت: اگر چه برخورد با مفاسد اقتصادی در استان موجب سالم سازی فضای اداری شده، اما نباید در میان مدیران ایجاد ترس کند و آن‌ها را از ریسک پذیری بازدارد.

 خادمی  در شورای اداری استان که در محل سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت:در لرستان تمام تلاشمان بر درست برگزار کردن انتخابات است و کسانی که در صدد قطع امید مردم هستند قطعا خیانت کارند.

وی افزود: ائمه جمعه، مسئولان حاضر در حوزه‌های انتظامی سیاسی امنیتی کمک کنند تا انتخابات مثال زدنی برگزار کنیم.

استاندار لرستان در ادامه به انتخاب معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی استان اشاره کرد و گفت:در انتخاب معاون مهمترین اولویت این بود کسی انتخاب شود که با مدیریت انتخابات آشنا باشد لذا از بین افراد مختلف خوشبختانه آقای ثمینی انتخاب شد.

خادمی ادامه داد: ایشان در امور سیاسی و امنیتی تجارب بالایی دارند، بطور کامل با انتخابات آشنا هستند و امیدوارم به سرعت شناخت کافی را نسبت به شرایط اجتماعی و سیاسی منطقه را هم پیدا کنند.

وی با بیان اینکه تصمیمات وی در حوزه سیاسی امنیتی به مثابه تصمیم استاندار است اظهار داشت: همه مسئولان با ایشان همکاری‌های لازم را داشته باشند تا کار‌ها به بهترین شکل ممکن جلو برود.

استاندار لرستان هفته دولت را فرصتی برای معرفی خدمات دولت به مردم دانست و گفت: دولت حقیقتا مظلوم و از همه طرف تحت فشار است و در شرایطی که ما در یک جنگ واقعی با استکبار جهانی هستیم نباید دیگر از داخل هم فشار‌هایی وارد شود.

خادمی در خصوص پیگیری اعتبارات سیل نیز گفت: اکنون تنها در حوزه زیرساخت‌های سیل ۹هزار میلیارد ریال اعتبار در اختیار داریم که حدود ۶۰ درصد آن تخصیص داده شده، از سوی دیگر ۵۰هزار میلیارد ریال نیز با موافقت مقام معظم رهبری در حال تخصیص است لذا اگر بخواهیم عادی حرکت کنیم موفق به انجام همه کار‌ها نخواهیم بود.

وی به مسئله پیگیری ردیف‌های متفرقه بودجه اشاره کرد و گفت: در این مورد معمولا فرمول خاصی برای توزیع وجود ندارد و عمدتا بستگی به ریسک پذیری مدیران و رایزنی آن‌ها دارد لذا مدیران سریعتر اقدام کنند و فراموش نشود که قبلا به همین علت تا عزل مدیر هم اقدام کرده ایم.

انتهای پیام/ر

برخورد با مفاسد اقتصادی در استان موجب سالم سازی فضای اداری

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر