کد خبر: ۷۰۴۴۳۳۶
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۳
بسته حوادث ۳۰ مردادماه ۹۸.

مهم‌ترین حوادث امروز، چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه ۹۸ در خوزستان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، مهم‌ترین حوادث در نقاط مختلف خوزستان در چهارشنبه ۳۰ مردادماه ۹۸ را در این بسته خبری مشاهده نمایید.

پایان کار سارقان حرفه‌ای و سابقه دار سیم برق در دزفول

سرهنگ روح اله گراوندی فرمانده انتظامی دزفول گفت: طرح دستگیری سارقان بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با تلاش و اقدامات اطلاعاتی، ۲ سارق حرفه‌ای و سابقه دار را در خصوص سرقت‌های به وقوع پیوسته شناسایی و حین سرقت سیم‌های برق طی عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ گراوندی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری سیم و کابل برق سرقتی و یک عدد قیچی مخصوص سیم بری کشف، همچنین متهمان در بازجویی فنی پلیس به ۸ فقره سرقت سیم برق در نقاط مختلف شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی دزفول با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضائی به شهروندان گفت: به محض رویت خودرو و یا ورود افراد مشکوک در محل سکونت خود جهت پیشگیری از وقوع سرقت سریعا پلیس را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ مطلع کنید.

 موبایل قاپ سابقه دار مهمان قانون شد

 سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز  گفت: موضوع و دستگیری سارق پس از چند فقره سرقت تلفن همراه به روش موبایل قاپی در یکی از مناطق شهراهواز در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: با گشت زنی‌های نامحسوس و هدفمندماموران انتظامی کلانتری ۱۹ اهواز  سارق را حین ارتکاب سرقت شناسایی و طی عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ دالوند بیان داشت: در بررسی‌های پلیس مشخص شد، متهم در پرونده شوم خود ۸ مرتبه سابقه زندان به چشم می‌خورد.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز تصریح کرد: متهم به ۱۱ فقره موبایل قاپی در شهر اهواز، اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر