کد خبر: ۷۰۴۸۲۴۳
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
جلالی در همایش روز پزشک:

فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) گفت: بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) تامین کننده ۵۷ درصد خدمات درمانی نیرو‌های مسلح در استان تهران است.

خدمات درمانی ۵۷درصد از نیرو‌های مسلح در تهران را تامین می‌کنیمبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی  گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا جلالی فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در مراسم بزرگداشت روز پزشک که در سالن باقرالعلوم (ع) بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) برگزار شد، اظهار کرد: طبابت وظیفه دینی و اجتماعی است و ابوعلی سینا به طبابت به عنوان شغل و فعالیت اقتصادی نگاه نمی‌کرد.

او با بیان اینکه نگاه شفابخش و امیدبخش پزشک به بیمار باعث تسریع در روند درمان و بهبودی بیمار می‌شود، افزود: طبیب بر بالین بیمار باید نگاهی شفابخش و امیدبخش داشته باشد و تلاش خود را برای بهبود و شفای هرچه سریعتر بیمار بکار گیرد این‌ها محور‌های اصلی طبابت ابوعلی سینا است و جامعه پزشکی ایران باید متوجه آن باشد.

جلالی به گوشه‌ای از عملکرد مجموعه آموزشی درمانی بقیه الله (عج) اشاره کرد و گفت: ۷۰۰ پزشک در ۵ مرکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) مشغول به فعالیت هستند و سالانه در حدود ۲میلیون نفر مراجعه کننده را پاسخگو هستند.

او ادامه داد: بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) تامین کننده ۵۷درصد خدمات درمانی نیرو‌های مسلح در استان تهران است.

فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) همچنین به رضایت مندی بیش از ۹۰ درصد مراجعه کنندگان به بیمارستان بقیه الله (عج) اشاره کرد و گفت: پزشکان این مجموعه بزرگ آموزشی درمانی در ارائه خدمات اجتماعی و فعالیت‌های خیرخواهانه نیز حضوری چشمگیر داشته و دارند که برپایی یک موکب امدادی در مسیر راهپیمایی اربعین با ۵۴ پزشک و ۲۰۰ نفر از مجموعه پیراپزشکی که تماما با هزینه‌ها و همت پزشکان محقق شد یکی از این اقدامات ارزشمند است.


بیشتر بخوانید: کلینیک طب سنتی بیمارستان بقیة الله تا خرداد افتتاح می‌شود


او با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در امدادرسانی سیل نیز عملکرد خوبی داشت گفت: دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در فرآیند امدادرسانی به سیل زدگان تاکنون ۲هزار بسته حمایتی شامل مواد غذایی را به مناطق سیل زده غرب و جنوب کشور ارسال کرده است و ۳تیم درمانی و یک گروه جهادی برای خدمت رسانی به مردم سیل زده اعزام شده اند.

جلالی در پایان خاطرنشان کرد: پزشکان بیمارستان بقیه الله (عج) در حوزه امدادرسانی و درمان مدافعان حرم نیز کار بزرگی انجام دادند و در زمان کوتاهی خدمات درمانی گسترده‌ای را به تعداد قابل توجهی از مجروحان مدافع حرم ارائه کردند.

انتهای پیام/

تامین بیش از نیمی از خدمات نیروهای مسلح در تهران از سوی بیمارستان بقیه الله(عج)

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر