کد خبر: ۷۰۶۴۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: کشتی ورزش اول کشور است و به همین دلیل باید نگاه مسئولان به این رشته ویژه باشد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، غلامرضا محمدی در حاشیه تمرین آزادکاران اعزامی به رقابت‌های جهانی درباره آخرین وضعیت شاگردانش گفت: تیم شرایط خوبی دارد و آماده حضور در این رویداد هستیم. چند تغییر نسبت به سال گذشته که تیم ملی عنوان ششمی جهان را بدست آورده بود صورت داده‌ایم. پرویز هادی که سال گذشته به مدال جهانی رسیده بود را بدلیل مصدومیت از دست دادیم. ۲ یا ۳ تغییر نیز در تیم ملی داریم.

دارنده ۴ مدال جهانی درباره بازدید وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک از اردوی آزادکاران اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در قزاقستان، گفت: قطعا این دیدار‌ها می‌تواند مفید باشد به شرط آنکه شرایط را ببینند و بیش از این‌ها از کشتی حمایت کنند. با توجه به زمان کمی که پیش رو داریم فدراسیون کشتی باید مورد حمایت قرار گیرد و نگاه‌ها به کشتی ویژه باشد.


بیشتر بخوانید:کاوه: جوانگرایی در تیم‌های ملی را به فال نیک می‌گیریم/ کشتی به حمایت مسئولان نیاز دارد


وی در واکنش به این موضوع که به نظر می‌رسد کادر فنی از بی‌توجهی‌ها مقداری دلسرد شده‌اند، خاطرنشان کرد: دلسرد نشده‌ایم، اما واقعا کار سختی داریم. درست است مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد و همه درگیر آن هستیم، اما می‌شود بیش از این‌ها به کشتی در آستانه المپیک توجه داشته باشند. ما این انتظار را داریم و امیدوارم به آن جامه عمل بپوشانند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد خاطرنشان کرد: رئیس فدراسیون کشتی بدنبال جذب حامیان مالی و برطرف کردن مشکلات فدراسیون است، اما قطعا وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به عنوان ارکان اصلی ورزش ایران می‌توانند نقش اساسی در حمایت از کشتی داشته باشند، بخصوص اینکه زمان زیادی تا المپیک ۲۰۲۰ باقی نمانده و الان وقت حمایت از کشتی‌است.


بیشتر بخوانید:

خانه تکانی و بازسازی در فدراسیون کشتی

حضور وزیر ورزش و صالحی امیری در خانه کُشتی


انتهای پیام/

صحبت‌های سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره حمایت مسئولین

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر