کد خبر: ۷۰۶۷۴۰۳
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: باید مسئولان رسیدگی به مشکلات و مطالبات به حق مردم  را در اولویت قرار دهند.

حجت الاسلام صادق مرادی رئیس کل دادگستری خوزستان  در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: توجه به مشکلات و مطالبات مردم از وظایف مسئولان است که به طور قطع رسیدگی به مشکلات موجود در کاهش فشار‌ها به مردم و زمینه سوء استفاده دشمنان را از بین خواهد برد و باید رسیدگی به آنان در اولویت قرار بگیرد.

او افزود: دادگستری خوزستان از مدیران انقلابی، شجاع و متدین که در رسیدگی به مشکلات مردم اهتمام ویژه‌ی دارند حمایت و در برابر عده‌ای که با سوء استفاده از تحریم‌های ظالمانه اقتصادی دشمن به مردم فشار می‌آوردند با قاطعیت برخورد شدیدی خواهد کرد.

مرادی بیان داشت: مدیران با تمام توان و با سعه صدر در بررسی و حل مشکلات مردم اهتمام داشته باشند و همیشه با حضور بین مردم در حل و فصل مشکلات آنان تلاش کنند.

رئیس کل دادگستری خوزستان تصریح کرد: بازاریان می‌توانند نقش مؤثری در کاهش فشار اقتصادی به مردم داشته باشند همانطور که در پیروزی انقلاب اسلامی نقش خود را خوب ایفا کردند و امیدواریم در این جنگ اقتصادی بازهم بازاریان و اصناف در خط مقدم قرار بگیرند و تلاش کنند فشار اقتصادی کمتری به مردم وارد شود و دادگستری از اصناف و بازاریان برای حل مشکلات اقتصادی مردم حمایت و از ظرفیت آنان بهره خواهد برد.

اقامه نماز جماعت در بازار ها

این مقام مسئول ادامه داد: حضور گسترده کسبه در نماز جماعت اول وقت و فرهنگ‌سازی برای تعطیل شدن بازار در هنگام نماز می‌تواند به عنوان یکی از مهم‌ترین جلوه‌های اقامه فریضه نماز باشد و اقامه نماز در اول وقت موجب کسب روزی حلال بازاریان خواهد شد و ترویج این فرهنگ موجب تشویق دیگران می‌شود و همچنین با خرید و فروش البسه نامناسب در بازار که باعث ترویج پوشش نامناسب بین جوانان می‌شود مبارزه کرد و خود بازاریان باید با تولید کنندگان این البسه برخورد کنند.

او گفت: مردم از اقدامات قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی امیدوارم شدند و دستگاه قضایی استان با تمام توان در برابر این مفاسد که قلب مردم را جریحه دار می‌کند برخورد قاطعی خواهد داشت.

مرادی اظهار داشت: از خواسته‌ها و تاکید رئیس قوه قضائیه ارتباط قوی و حضور بین مردم جهت رفع مشکلات آنان بوده است و از انتقادات، پیشنهادات و نظرات سازنده‌ی که می‌تواند دادگستری را در رسیدگی هر چه بهتر به مشکلات مردم کمک کند استقبال و بهره مطلوبی خواهیم برد.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر