کد خبر: ۷۰۷۲۴۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
یادداشت محمد ایمانی در مورد حجاب مفسدان اقتصادی در دادگاه؛

تحلیلگر مسائل سیاسی تحلیل جالبی را در مورد حجاب و نحوه پوشش اخلا‌لگران نظام اقتصادی در دادگاه بیان کرد.

حجاب پشت و رو!به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و روزنامه نگار مطرح کشورمان با انتشار یادداشتی تحلیل خود را درباره نوع حجاب و پوشش مفسدان و اخلالگران در نظام بانکی و اقتصادی کشور پس از دستگیری و حضور در دادگاه بیان کرد. 

در یادداشت محمد ایمانی آمده است:

پسرک شلوارش را بر عکس پوشیده بود، مادرش به او گفت "ما نفهمیدیم، داری میری یا داری میای؟!".

ما هم از کارهای ابواب جمعی احزاب و مدیران اشرافی و فک و فامیل و اطرافیانشان سر در نیاوردیم.کارشان که سر کارنامه گیر می کند، زیر جُلکی به ابواب جمعی علامت می دهند که بحث حجاب اختیاری را پیش بکشند و از چند زنی که در خیابان روسری را سر چوب زدند، حمایت کنند یا به نگرانی درباره سرنوشت آنها در بازداشتگاه دامن بزنند و مردم را سرگرم کنند.

فرزندان شان هم که در خارج کشور و در مناطق بد آب و هوا اُتراق می کنند، اولین کارشان، آب رفتن مانتو و احیانا روسری است. انگار زورکی لباس به تن دارند. بعضی هایشان هم کشف حجابی می شوند و قید همه چیز را می زنند. اما این دادگاه رسیدگی به مفاسد اقتصادی نمی دانم چه اکسیری دارد که هر وقت همین اشرافیت رانت خوار پای شان به آن می رسد، یکهو چنان چادری می شوند که چادری های سفت و سخت و مقیّد، هاج و واج می مانند!

بعضی هاشان در انتخابات های گذشته، هم همین بازی را با مردم در آورده اند. آخرش چی؟ دارید می روید؟ بر می گردید؟ یا که چی...؟ چرا این قدر زیاد به شعور مردم احترام می گذارید؟!


بیشتر بخوانید: پست قابل‌ تأمل یک کاربر درباره پوشش متفاوت شبنم نعمت‌زاده در جلسه دادگاه


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر