کد خبر: ۷۰۷۸۶۴۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱

جلسه تعامل و هم اندیشی میان نمایندگان شرکت ملی پست و شرکت های طرف قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی با هدف بهبود و ارتقای سطح همکاری برگزار شد.

شرکای تجاری حلقه اصلی زنجیره ستاپ هستندبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،  با هدف بهبود و ارتقای سطح همکاری، جلسه تعامل و هم‌اندیشی میان نمایندگان شرکت ملی پست و شرکت‌های طرف قرارداد سرویس خرید و فروش اینترنتی برگزار شد. این جلسه با حضور بهزاد اقبال‌خواه و محمدرضا قادری اعضای هیئت مدیره، حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی، سیدمیثم حسینی لر معاون فناوری، مدیران ستادی و مدیران عامل شرکت های طرف قرارداد در حوزه فنی و بازرگانی برگزار شد.

محمدرضا قادری در این جلسه با اشاره به اجرای طرح سکوی تجارت الکترونیک پست(ستاپ)، شرکت‌های طرف قرارداد را به عنوان بخش تکمیل کننده و جزئی از پلتفرم پستی برشمرد و ابراز داشت: همگام با توسعه فناوری و تغییرات، شرکت ها نیز می‌بایست خود را با کسب و کارهای نوین همراه سازند. بر همین اساس شرکت ملی پست همواره در تلاش برای برقراری و توسعه ارتباط خود با سازمان‌ها از طریق سامانه‌های الکترونیکی است.

این عضو هیئت مدیره تغییر و تحول در بهینه سازی فرآیندهای شرکت ملی پست مبتنی بر فناوری اطلاعات را مهم دانست و یادآور شد: در لایه اول، ارتباط با شرکای تجاری به عنوان حلقه اصلی زنجیره ستاپ، مدنظر است. او هدف از این نشست را بررسی و احصاء مشکلات، ارائه پیشنهادات و نیز ایجاد وحدت رویه در همکاری با شرکت‌های طرف قرارداد، به‌روزسازی و سوق دادن آنها به سوی کسب و کارهای سودآور در حوزه تجارت الکترونیک عنوان کرد.

بهزاد اقبال خواه دیگر عضو هیئت مدیره نیز ضمن ضروری دانستن ایجاد فضای رقابتی سالم و تزریق ترافیک صحیح و باکیفیت به شبکه پستی، برگزاری این نشست را گامی مثبت در این راستا برشمرد. او برگزاری این جلسه را در جهت شناسایی چالش‌ها و فرصت‌ها مغتنم شمرد و پست را بستر مناسب ارایه خدمات باکیفیت دانست.

در ادامه مدیران شرکت‌ها به بیان نقطه نظرات،مشکلات و دیدگاه‌های خود پرداختند. ارائه خدمات مطلوب، ارتقاء سطح کیفی خدمات، ایجاد و فراهم نمودن محیط رقابتی سالم، تعیین وضعیت به موقع مرسولات، کنترل و نظارت دقیق تر بر عملکرد واحدهای اجرایی از جمله سرفصل‌های ارایه شده از سوی مدیران عامل شرکت‌ها بود که اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پست ضمن ارائه پاسخ‌ها، از شرکت‌ها برای همکاری و مشارکت در فراخوان تجارت الکترونیک دعوت به عمل آوردند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر