کد خبر: ۷۰۹۱۸۷۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
کد خبر : ۷۰۹۱۸۷۷
نماینده، ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی‎فقیه در لرستان و امام‎جمعه خرم‎آباد گفت: نیروی انتظامی اولین حامی و مدافع حقوق مردم بوده و بامجاهدت‎های خود حافظ نظام است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، نماینده ولی‎ فقیه در لرستان و امام‎جمعه خرم‎آباد گفت: نیروی انتظامی اولین حامی و مدافع حقوق مردم بوده و بامجاهدت‎های خود حافظ نظام است.

آیت الله سید احمد میرعمادی روز پنجشنبه در دیدار مسئولان و فرماندهان فرماندهی انتظامی لرستان در دفتر امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: کمک خواستن مردم از نیروی انتظامی نشان از ارتباط وسیع و محکم مردم با این نهاد دارد.

وی با بیان اینکه نیرو‌های انتظامی حافظان امنیت، پیروان ولایت و خادمان ملت هستند افزود: خدمات این نهاد گسترده است و با زندگی مردم عجین و آمیخته می‌باشد.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به رضایتمندی مردم از نیروی انتظامی گفت: رهبری، با تعابیر بلند از نیروی انتظامی همواره حمایت نموده چراکه این نهاد در برابر تهدیدات خارجی و داخلی ایثارگری کرده است.

آیت الله میرعمادی با اشاره به شهادت ماموران نیروی انتظامی در زمان‌های مختلف افزود: مردم به امنیت، عدالت و معشیت و رفاه عمومی نیاز دارند که ثمره مجاهدت‌های این نهاد می‌باشد.

وی از امنیت به عنوان مهم‌ترین شرط بقای جامعه سالم یاد کرد و اظهار داشت: برقراری امنیت باعث ایجاد رفاه عمومی می‌شود که تمامی این عناصر محصول تلاش نیروی انتظامی است.

نماینده، ولی فقیه در لرستان پیشرفت علم را در سایه امنیت، ممکن دانست و گفت: همچنین برگزاری مجالس عزاداری و مناسبت‌های دینی نیز در سایه تلاش نیروی انتظامی و امنیت حاصل شده است.


انتهای پیام/ب

نیروی انتظامی مدافع حقوق مردم است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر