کد خبر: ۷۰۹۱۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
کد خبر : ۷۰۹۱۹۷۴

شرکت یوبیسافت اعلام کرد که به مناسب یک سالگی بازی Assassin's Creed Odyssey، پچ جدید این بازی تا اواخر ماه جاری عرضه خواهد شد.

پچ جدید بازی Assassin's Creed Odyssey در راه استبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک سال از عرضه بازی Assassin's Creed Odyssey می‌گذرد و شرکت یوبیسافت قصد دارد به مناسب تولد یک سالگی این بازی موارد جدیدی را به بازی اضافه کند. در اواخر ماه جاری قرار است پچ ۱.۵۱ برای این بازی عرضه شود که در آن ایرادات گزارش شده از سوی گیمر‌ها به طور کامل رفع شده است که شرکت یوبیسافت فعلا اطلاعات زیادی از آن را منتشر نکرده و قرار است در روز‌های نزدیک به زمان عرضه این پچ، اطلاعات آن نیز اعلام شود.

قرار است در روز‌های اخیر مبارزات حماسی که بازیکنان را در مقابل حریفانی مانند Occylos the Successor، Delos، Aretos the Aid، Black Wind و Nester the Great قرار خواهد داد. همچنین شرکت یوبیسافت اعلام کرده است که گیمر‌ها با از بین بردن کشتی‌های سطح Epic در بازی می‌توانند علاوه بر بدست آوردن امتیاز بالاتر نسبت به قبل، ۱۵ تا Orichalcum که یکی از مهم‌ترین منابع موجود در بازی را بدست آورند.

پچ جدید بازی Assassin's Creed Odyssey در راه است

قرار است در اواخر این ماه کوه جدید به نقشه بازی با نام Melania اضافه شود که هنوز مشخص نیست در این کوه چه ماموریت‌ها و اتفاقاتی در انتظار گیمر خواهد بود. همچنین شرکت یوبیسافت برخی از آمار‌های مربوط به این بازی را منتشر کرد که بر اساس این آمار‌ها ظاهرا گیمر‌های آنلاین بازی بیش از ۶۴۵ میلیون ساعت در بازی حضور داشته‌اند و تاکنون نیز ۴۸ میلیون عکس از سوی گیمر‌ها برای شرکت یوبیسافت ارسال شده است که گیمر‌ها در تمامی این عکس‌ها حرکتی خارق العاده را در بازی انجام داده‌اند و شرکت یوبیسافت احتمالا قصد دارد برترین این تصاویر را در سایت خود منتشر کند.


بیشتر بخوانید: عنوان PUBG از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی خواهد کرد


علاوه بر این گیمر‌ها بیش از ۱.۲۵ میلیون ساعت زمان برای مشاهده مپ بازی گذاشته‌اند. بازی Assassin's Creed Odyssey در حال حاضر برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در دسترس گیمر‌ها قرار دارد.

انتهای پیام/

بازی Assassin's Creed Odyssey بروزرسانی خواهد شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر