کد خبر: ۷۰۹۸۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۸

مرد جوانی پس از یک ماه بی خبری وقتی به خانه بازگشت با تصویر اعلامیه خود روی در خانه اش روبه رو شد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی قبل زن جوان همراه خانواده شوهرش پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و از ناپدید شدن شوهر ۳۵ ساله اش خبر داد.

بازگشت مرد گمشده در مراسم چهلم خودش

در ادامه تیمی از ماموران اداره ۱۱ پلیس آگاهی تهران برای پیدا شدن سرنخ از سرنوشت این مرد جوان وارد عمل شدند و در گام نخست اطلاعات مرد گمشده را در بهزیستی و بیمارستان‌ها تحت بررسی قرار دادند، اما هیچ ردی از مرد جوان به دست نیامد.

تیم پلیسی در ادامه با فرضیه آدم ربایی و قتل، تجسس‌های فنی را آغاز کردند. این در حالی بود که زن جوان تاکید داشت که هیچ کسی با شوهرش دشمنی نداشته و آزارش به کسی نرسیده است.

تحقیقات ادامه داشت و هیچ سرنخی از مرد گمشده به دست نیامد تا این که در آخرین مرحله تحقیقات، خانواده مرد جوان به پزشکی قانونی رفتند و تصاویر اجساد ناشناس پیش روی آن‌ها قرار گرفت.

زن جوان و خانواده شوهرش پس از دیدن چند تصویر یک جسد که شباهت زیادی به مرد گمشده داشت مشکوک شدند و پس از بررسی‌های بیشتر او را همان مرد گمشده معرفی کردند.

بررسی‌ها نشان از آن داشت که مرد جوان با ضربات چاقو به قتل رسیده و با توجه به گذشت زمان، جسد در زمان پیدا شدن متعفن بوده و خانواده با دیدن همان تصویر اعلام کردند که این جسد همان پسر گمشده شان است.

به این ترتیب مراسم ختم در همان محلی که جسد از سوی پزشکی قانونی دفن شده بود برگزار و سنگ قبری به نام مرد جوان نوشته شد.ماجرای قتل مرد گمشده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار داشت، اما بعد از ۴۰ روز سناریوی عجیبی پیش روی ماموران قرار گرفت.

خانواده مرد جوان خودشان را برای مراسم چهلم پسرشان آماده می‌کردند و جلوی در خانه شان پارچه مشکی و بنر‌های تسلیت نصب شده بود که ناگهان زنگ خانه به صدا درآمد.

مرد گمشده پشت در خانه بود و با چهره‌ای بهت زده و متعجب وارد خانه شان شد و این در حالی بود که همسر و خانواده این مرد نیز شوکه شده به او خیره شده بودند.

جیغ و فریاد‌ها سکوت داخل خانه را شکست و همگی از این که مرد جوان زنده است خوشحال بودند و مرد گمشده نیز با لبخند می‌گفت که من زنده ام و چرا برای من مراسم ختم و سوگواری گرفتید؟!

پس از آرام شدن همه اهل خانه مرد جوان در خصوص ناپدید شدنش ادعا کرد که در این مدت در منطقه پاکدشت تهران مشغول کار بوده است و گوشی تلفن همراهش را نیز با خود نبرده و هیچ شماره تلفنی را به یاد نداشته است تا خانواده اش را از محل کارش با خبر کند و فکر نمی‌کرده در این مدت کسی نگران او شود و با خونسردی کامل در محل کارش مشغول بوده است.

بنا بر این گزارش، بار دیگر تحقیقات پلیسی برای شناسایی جسد دفن شده در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار گرفت و پرونده گم شدن مرد جوان مختومه شد.

منبع:خراسان

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
چه آدم هایی پیدا میشه. ما نیم ساعت دیر میایم خونه. باید قبلا زنگ بزنیم و به همسر خبر بدیم. چهل روز رفته بی خبر!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
واااااا مگه میشه بدون آزمایش ژنتیک یه جسد رو که مطمئن نیستن کیه بدن به خانواده ای تادفنش کنن؟؟؟
وبگرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
عجب آدم بی خیالی بابا با تلفن عمومی یه زنگ به خونه میزدی بندگان خدا را دق مرگ کردی
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
مرد بی فکر و بی مسئولیت
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر