کد خبر: ۷۰۹۸۲۱۲
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۷

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: به منظور خدمات‌رسانی به زائران و رانندگانی که از شهر‌های مختلف عازم پایانه‌های مرزی هستند، بسیج گشت‌های راهداری به صورت شبانه‌روزی در محور‌های مواصلاتی استان برنامه ریزی و اجرایی شده است.

فعالیت شبانه‌روزی گشت‌های راهداری فارس در ایام راهپیمایی اربعینبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، علیرضا سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فارس گفت: باتوجه به افزایش حجم تردد وسایل نقلیه عمومی و شخصی در محور‌های مواصلاتی از غرب به شرق استان فارس در ایام راهپیمایی عظیم اربعین، گشت‌های راهداری آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی و کمک‌رسانی به زائران سفر‌های جاده‌ای را دارند و مکان‌هایی هم برای استقرار اکیپ‌های راهداری و نیرو‌های امدادرسان در نظر گرفته شده است.

او افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده راهدارخانه‌های استان فارس ضمن انجام فعالیت‌های ذاتی، برای پذیرایی و استقرار زائران اربعین آماده است.

سیاهپور با اشاره به لزوم و اهمیت معاینه فنی ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان برای تردد ایمن و روان زائران در این ایام، گفت: مراکز مکانیزه معاینه فنی سراسر استان فارس در طول طرح اعزام زائران اربعین حسینی (ع) بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات فنی به ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای است.

او با اشاره به لزوم خدمات رسانی به کاربران جاده‌ای در تمام طول سال تأکید کرد: خدمت به مردم وظیفه ذاتی دولت محسوب می‌شود و این خدمت‌رسانی در عرصه جاده‌های برون شهری و بخش حمل و نقل جاده‌ای، نمایان است؛ اولویت اصلی برنامه‌های اداره کل راهداری هم تامین حداکثری رضایت‌مندی مردم و ارتقاء ایمنی سفر‌های جاده‌ای است.

سیاهپور با اشاره به قرار داشتن در آستانه آغاز طرح راهداری زمستانی و تداوم اجرای پروژه‌هایی ترمیمی که به دنبال وقوع سیل ابتدای امسال اجرایی شده است و مصادف شدن این روز‌ها با ایام اربعین حسینی (ع)، گفت: انجام تمام این وظایف تلاش و هم‌افزایی بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق‌تر را طلب می‌کند تا شاهد ترافیکی ایمن و روان در تمام محور‌های فارس باشیم.
انتهای پیام/م

آمادگی گشت‌های راهداری برای خدمت‌رسانی به زائران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر