کد خبر: ۷۱۰۵۸۷۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
تاریخ انتشار : ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
کد خبر : ۷۱۰۵۸۷۹
گروه : قم » قم
مرجع تقلید شیعیان مطرح کرد؛

آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: کار اطلاعاتی اخیر سپاه در دستگیری و رسوایی مزدوران ضدانقلاب و شبکه جاسوسی دشمن قابل‌تقدیر است و از ایشان تشکر می‌کنیم.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، آیت‌الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار مبلغان دهه آخر صفر که از سوی دفتر معظم له اعزام مییشوند، گفت: اربعین تجلی شکوه و عظمت اسلام ناب و تشیع است و شک نداریم که این حرکت عظیم زمینه‌ساز ظهور خواهد بود.

او افزود: امروز شناساندن اسلام حقیقی و پاسخ به شبهات وظیفه اول مبلغان است، مبلغان باید فضا‌های مجازی را رصد کنند و شبهاتی را که دشمن در حال بمباران آن است را بشناسند و پاسخ مستدل و دقیق دهند.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره فعالیت‌های گسترده دشمنان گفت: دشمنان اسلام و انقلاب با اتاق‌های فکر مجهز وارد عرصه مبارزه با دین و انقلاب شده‌اند و از هر طریق ممکن میخواهند ضربه بزنند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه یکی دیگر از نقشه‌های دشمن را القاء ناامیدی و ناکارآمدی نظام اسلامی دانسته و بیان کرد: مسئولان باید با عملکرد صحیح، مدیریت درست، ایجاد رفاه، حل مشکل معیشت و ایجاد اشتغال نقشه دشمن را برملا کنند.

آیت‌الله نوری همدانی در ادامه ضمن شاره به برکات و ثمرات بسیار انقلاب ادامه داد: البته که کمبود‌هایی وجود دارد و برای رسیدن به جایگاه مطلوب فاصله است، اما خدمات چهل سال گذشته بسیار بیشتر است و قابل‌مقایسه با قبل انقلاب نیست.

او با اشاره به اهمیت امنیت خاطرنشان کرد: امروز اقتدار نیرو‌های مسلح لرزه بر اندام دشمن انداخته است، کار اطلاعاتی اخیر سپاه در دستگیری و رسوایی مزدوران ضدانقلاب و شبکه جاسوسی دشمن قابل‌تقدیر است و از ایشان تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/الف

قدردانی آیت‌الله نوری‌همدانی از اقدام سپاه در دستگیری مزدوران ضدانقلاب و شبکه جاسوسی دشمن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر