کد خبر: ۷۱۱۴۳۱۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
کد خبر : ۷۱۱۴۳۱۷

یکی از کاربران یوتیوب به تازگی ویدیویی از بازی Red Dead Redemption 2 را منتشر کرده است که بازی مذکور را در کنسول Xbox و پلتفرم کامپیوتر مقایسه می‌کند.

مقایسه گرافیک بازی Red Dead Redemption 2 در کنسول Xbox و کامپیوتر + ویدیوبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک سال از عرضه بازی Red Dead Redemption 2 توسط شرکت راک استار برای کنسول‌های PS4 و Xbox One می‌گذرد و این عنوان توانسته است به خوبی بین گیمر‌ها محبوب شود. اما چند ماه پس از عرضه این بازی برای دو کنسول مذکور شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر اینکه نسخه کامپیوتر این بازی نیز ساخته خواهد شد، پخش شد و شرکت راک استار نیز نسبت به این شایعات سکوت کرد و واکنشی نشان نداد.

اما در چند هفته گذشته شرکت راک استار به صورت رسمی تاریخ عرضه بازی Red Dead Redemption 2 و همچنین سخت افزار مورد نیاز برای اجرای این بازی را اعلام کرد و طبق اعلام شرکت راک استار قرار است بازی مذکور در اوایل ماه آینده در دسترس گیمر‌های کامپیوتر قرار گیرد. اما سوالی که بسیاری از گیمر‌های کامپیوتر را درگیر خود کرده این است که آیا نسخه کامپیوتری بازی Red Dead Redemption 2 مانند نسخه‌ها کنسولی دارای گرافیک بالا خواهد بود یا گرافیک این بازی در پلتفرم کامپیوتر پایین‌تر از سطح انتظار گیمر‌ها است.

مقایسه گرافیک بازی Red Dead Redemption 2 در کنسول Xbox و کامپیوتر + ویدیو

یکی از کاربران وب سایت یوتیوب به تازگی ویدیویی از بازی RDR 2 را منتشر کرده است که این بازی را در حال اجرا روی پلتفرم کامپیوتر نشان می‌دهد و بر اساس این ویدیو می‌توان تشخیص داد که شرکت راک استار در نسخه کامپیوتر بازی مذکور سعی کرده است گرافیک را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد.


بیشتر بخوانید: معرفیRage ۲؛ یک بازی در قالب جهانی خیالی


از تغییرات عمده‌ای که در گرافیک این بازی مشاهده می‎‌شود، می‌توان به روشن‌تر و طبیعی‌تر شدن محیط بازی اشاره کرد به طوری که کاربران برای مشاهده محیط بازی احتیاجی به دقت بالا نخواهند داشت. ظاهرا شرکت راک استار در نسخه کامپیوتری بازی RDR 2 سعی کرده است افکت اعمال شده بر داستان بازی را حذف کند که بالا رفتن وضوح محیط بازی کمک بسیار زیادی کرده است. بازی Red Dead Redemption 2 قرار است در تاریخ ۵ نوامبر در دسترس گیمر‌های پلتفرم کامپیوتر قرار گیرد.

در ادامه ویدیو مقایه بازی Red Dead Redemption 2 را مشاهده کنید:

انتهای پیام/

بازی Red Dead Redemption 2 گرافیک بالایی در پلتفرم کامپیوتر خواهد داشت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر