کد خبر: ۷۱۲۳۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
تاریخ انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
کد خبر : ۷۱۲۳۹۷۹

امام جمعه بروجرد گفت: وقایع اخیر عراق و لبنان توطئه شوم و جدید دشمنان بر علیه جبهه مقاومت اسلامی و راهی برای جبران شکست هایشان است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی امام جمعه بروجرد در خطبه‌های نماز جمعه بروجرد اظهارداشت: مرکز اعتدال در سال ۲۰۱۷ به دستور مستقیم ترامپ و با همکاری آل سعود و رژیم صهیونیستی برای مبارزه با جبهه مقاومت اسلامی در منطقه با تاسیس شبکه‌های ماهواره‌ای مختلف و ۱۰ هزار کارمند ایجاد شد.

او افزود: در وقایع اخیر عراق و لبنان این شبکه‌های ماهواره‌ای وابسته به مرکز اعتدال شروع به موج سواری کردند و تلاش داشتند امنیت منطقه را متشنج جلوه دهند.

امام جمعه بروجرد با اشاره به سخنان مهم رهبر معظم انقلاب درباره وقایع اخیر عراق و لبنان و رهنمود‌های رهبری به دولتمردان عراقی و لبنانی گفت: رهبر معظم انقلاب حفظ امنیت و آرامش در منطقه را مهمترین عامل برای بهبود اوضاع دانست و توطئه‌های دشمنان را گوشزد کرد.

حجت الاسلام حسینی افزود: امروز جبهه مقاومت اسلامی در منطقه بسیار قدرتمند عمل می‌کند و با هوشیاری و بیداری این توطئه دشمنان را خنثی خواهد کرد.

امام جمعه بروجرد همچنین گفت: ۱۳ آبان برای ملت ایران یادآور ۲ خاطره تلخ، یکی تبعید امام (ره) به ترکیه و دیگری کشتار دانش اموزان و دانشجویان در دانشگاه تهران به دست رژیم پهلوی و یک خاطره شیرین، تسخیر لانه جاسوسی امریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام بود که هیمنه پوشالی آمریکا را فرو ریخت.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اینکه یاد و خاطره این روز بزرگ باید زنده نگه داشته شود افزود: حضور باشکوه همه اقشار در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر هیمنه پوشالی امریکا را فرو خواهد ریخت.

امام جمعه بروجرد در بخش دیگری از خطبه‌های نمازجمعه با اشاره به هفته وقف گفت: وقف یک سنت حسنه است که اگر نیت واقف به خوبی انجام شود فقر ریشه کن می‌شود.

امام جمعه بروجرد گفت: بی بند و باری و ولنگاری نشانه تمدن نیست و کسانی که اینگونه رفتار می‌کنند باید آگاه شوند.

حجت الاسلام حسینی افزود: همه مردم باید در فریضه امر به معروف و نهی از منکر شرکت کنند و با تذکر لسانی و آرامش کامل افراد نا آگاه را راهنمایی کنند.

انتهای پیام/م

وقایع اخیر عراق و لبنان توطئه دشمنان است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر