کد خبر: ۷۱۳۳۴۸۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷
کد خبر : ۷۱۳۳۴۸۲

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از اتمام عملیات پایدارسازی آبرسانی به ۹۶۴ روستای سیل زده لرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از اتمام عملیات پایدارسازی آبرسانی به ۹۶۴ روستای سیل زده لرستان خبر داد.

مهندس علیرضا کاکاوند گفت: در جریان سیل فروردین ماه لرستان، ۹۶۴ روستای استان با خسارات جدی مواجه شده که با همت جهادی نیرو‌های این شرکت در کمترین زمان ممکن آب این روستا‌ها وصل شد.

او اضافه کرد: پس از وصل موقت آب شرب این روستا‌ها در کوتاهترین زمان ممکن، عملیات پایدار سازی آبرسانی به روستا‌ها در دستور کار قرار گرفته که توانسته ایم همه روستا‌های خسارت دیده از سیل را با عملیات پایدارسازی آبرسانی به اتمام برسانیم.

او تصریح کرد: با وجود کمبود اعتبارات در استان، نیرو‌های این شرکت درکمتر از ۳ ماه توانسته اند این عملیات مهم را اجرایی کنند.

وی افزود: در سیل اخیر بیش از ۲۶۲ میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های آبرسانی روستایی استان وارد شده که تنها ۲۰ میلیارد تومان با تخصیص ۷۱ درصد و به صورت اوراق ۲ ساله به بازسازی این مناطق تخصیص یافته است.

کاکاوند گفت: در سفر اخیر دکتر نوبخت به لرستان و امضای تفاهم نامه اولیه مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان جهت رفع مشکل آب شرب روستا‌های خسارت دیده از سیل در نظر گرفته شده که می‌بایست به تایید هیات دولت برسد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان اظهار امیدواری کرد تا با تخصیص این مبلغ اعتبار، بتوان بخشی از مشکلات روستا‌های یاد شده و مطالبات پیمانکاران فعال در زمینه بازسازی روستا‌های سیل زده را پرداخت کرد.

انتهای پیام/ب

اتمام عملیات پایدار سازی آبرسانی به روستا‌های سیل زده لرستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر