کد خبر: ۷۱۵۹۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۱
کد خبر : ۷۱۵۹۵۳۶

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: آن طور که مشخص است تعطیلات لیگ برتر بیشتر برای جمع کردن بازیکنان بود نه برای تمرینات.

غیاثی:تاتبع فدراسیون هستیم و تمریناتمان را برای ۵۰ روز تعطیل کردیم / ممکن بود بازیکنان در لیگ فشرده آسیب ببینندمحمد عمده غیاثی سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین  در گفت و گو با  خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر والیبال به دلیلی اردو‌های تیم ملی گفت: بعد از جلساتی که برگزار شد همه راضی شدند تا لیگ تعطیل شود، زیرا مسابقات برای تیم ملی است و اهمیت زیادی دارد، البته چنین مسئله‌ای پیش از این برنامه ریزی شده بود و صحبت درباره آن  توفیقی نداشت.   به هر صورت بحث ملی بود و کاری است که باید انجام شود، ما هم تابع فدراسیون هستیم و برای همین ۵۰ روز تمریناتمان را تعطیل کردیم.  

او افزود: آن طور که مشخص است این تعطیلات بیشتر برای جمع کردن بازیکنان بود نه برای تمرینات، زیرا ممکن بود بازیکنان در این لیگ فشرده آسیب ببینند و این برای پیشگیری این مسئله بود. تیم ما هم برای تیم ملی ۳ بازیکن داشت و ما هم تمریناتمان را تعطیل کردیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین در ادامه و در خصوص اظهارات پور حسن مبنی بر این که که باشگاه‌ها اگر با هم به توافق برسند مشکلی برای ادامه بازی‌های لیگ وجود ندارد گفت: ما نمی‌توانیم دیگر بازی انجام دهیم، زیرا تمریناتمان را تعطیل کردیم، تصور نکنم تیم‌های دیگر هم راغب باشند و این مسئله در اصل موضوع تاثیری ندارد. زیرا تیم‌هایی که بازی می‌کنند باید منتظر دیگر تیم‌ها باشند، به نظرم  باید تیم‌ها منتظر شوند تا لیگ یکپارچه جلو رود مگر آن که تیم‌هایی که بازی معوقه دارند بازی هایشان را ادامه دهند تا کارشان سبک‌تر شود.  


بیشتر بخوانید:

پیروزی پیکان و سپاهان برابر حریفان

عطایی: تیم ملی بدون دردسر المپیکی می‌شود / نگران رقابت‌های لیگ، پس از المپیکی شدنمان هستم

شهنازی:‌ حسینی نشان داد که سن و سال مهم نیست/ بازیکن پیکان باید ۵ بازی محروم می‌شد


انتهای پیام/ 

اظهارات سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین درباره تعطیلی لیگ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر