کد خبر: ۷۱۵۹۵۴۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
کد خبر : ۷۱۵۹۵۴۲
گروه : کرمان » کرمان

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد جنوب کرمان گفت: در جنوب کرمان ۳۲ کتابخانه مخزن دار و ۱۸۲ کتابخانه باز در جوار مساجد راه اندازی شده است که نیازمند توجه مسئولین و خیرین نسبت به توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه هستند.

وجود ۳۲ کتابخانه مخزن دار و ۱۸۲ کتابخانه در جنوب کرمانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مجید خوبی زاده مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد جنوب کرمان گفت:با حضور زهرا گیتی نژاد مدیر موسسه خیریه گیتی مهر، گل محمدی مسئول طرح ملی کتاب برای همه و سحر طوسی ورزشکار و به میزبانی کانون فرهنگی هنری و کتاب خانه فاطمه‌ها نشست چند تن از خییران وفعالین حوزه کتاب و کتابخوانی در دهکهان برگزار شد.

اوافزود: این نشست به منظور تعامل و همکاری این خیرین در راستای ساخت و تجهیز کتاب خانه‌های روستایی و نیز اهدا کتاب به کتاب خانه‌های مناطق محروم جنوب کرمان برگزار شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد جنوب کرمان، گفت: عمده فعالیت کانون‌های مساجد با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در جنوب کرمان، توجه به ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی است.

خوبی زاده، بیان کرد: در جنوب کرمان ۳۲ کتاب خانه مخزن دار و ۱۸۲ کتاب خانه باز در جوار مساجد راه اندازی شده است که نیازمند توجه مسئولین و خیرین نسبت به توسعه و ترویج فرهنگ مطالعه هستند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد جنوب کرمان، اضافه کرد: کتابخانه فاطمه‌ها یکی از فعال‌ترین کتاب خانه‌های نه تنها در جنوب کرمان و کشور بلکه در سطح بین الملل است که همواره در راستای ترویج کتاب و کتاب خوانی و افزایش سرانه مطالعه، طرح‌ها و ایده‌های نو و ابتکاری اجرا می‌کند.

خوبی زاده تصریح کرد: انتظار می‌رود سایر مسئولین کتاب خانه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در جنوب کرمان، کتاب خانه فاطمه‌ها را الگوی کار خود قرار دهند،

او افزود: علاوه بر این کتاب خانه فاطمه‌ها توانایی تجهیز سایر کتاب خانه‌ها به کتاب را دارد می‌تواند با ارائه طرح‌ها و ایده‌های نو در راستای پویایی سایر کتاب خانه‌ها همکاری کند.

خوبی زاده، بیان داشت: در این نشست، مخزن کتاب خانه فاطمه‌ها که با همکاری موسسه خیریه گیتی مهر ساخته شده است، به بهره برداری رسید.

در پایان این نشست و به منظور قدردانی از همکاری صمیمانه این خیرین فرهنگی با کتاب خانه فاطمه ها، از سوی ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد جنوب کرمان با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

انتهای پیام/س

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر