کد خبر: ۷۱۵۹۸۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
کد خبر : ۷۱۵۹۸۶۵

پسر چوپان که یکی از شاخ‌های اینستاگرام را ربوده بود و قصد آزار وی را داشت دیروز در دادگاه از خود دفاع کرد.

دسیسه شیطانی پسرچوپان برای خانم شاخ اینستاگرامبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، رسیدگی به این پرونده از فروردین امسال به دنبال شکایت دخترجوانی به نام ساحره که یکی از مدل‌های تبلیغاتی در اینستاگرام بود آغاز شد.
وی در مراجعه به پلیس آگاهی تهران گفت:من چندین عمل جراحی زیبایی انجام داده ام و فالوئر‌های زیادی در اینستاگرام دارم و یک مدل تبلیغاتی شناخته شده هستم.

ساحره افزود: مدتی پیش یک پسر جوان برایم پیغام فرستاد و گفت صاحب یک شرکت است و از من خواست تا برای شرکت او تبلیغ کنم. او از من خواست تا برای صحبت درباره این موضوع به ملاقاتش بروم. وقتی عکس‌های او را سوار بر ماشین BMW دیدم حرف هایش را باور کردم و فکر می‌کردم که پسر پولداری است به همین دلیل به محل قرار در مهرشهر کرج رفتم، اما وقتی با پسر جوان روبه‌رو شدم فهمیدم چوپان و صاحب ۲۰۰ گوسفند است.

وی ادامه داد: من به پسرجوان گفتم پشیمان شده ام نمی‌خواهم برایش کار کنم، اما او گفت صاحب یک دامداری است و می‌خواهد برای دامداری اش آگهی تبلیغاتی درست کند و پیشنهاد داد تا به او در این زمینه کمک فکری بدهم، اما قبول نکردم. گفتم می‌خواهم به تهران برگردم. همان موقع پسر جوان گفت می‌خواهد پژوی دوستش را به تهران برگرداند به همین دلیل از من خواست تا سوار خودرو شوم تا مرا به تهران برساند.

دختر جوان گفت: من سوار خودروی پسر چوپان شدم، اما در جاده او ناگهان تغییر مسیر داد و به سمت آزادگان رفت. من که متوجه ماجرا شده بودم از او خواستم تا خودرو را متوقف کند، اما گوش نکرد. شیشه خودرو را پایین کشیدم تا خودم را از شیشه به بیرون پرت کنم، اما پسر جوان به شدت مرا کتک زد، که در این درگیری لباس‌هایم پاره و مقدار زیادی از مو‌های سرم کنده شد و به این ترتیب پس از چند دقیقه درگیری توانستم از شیشه خودرو خودم را به بیرون پرت و فرار کنم.

به دنبال این شکایت، ردیابی پسر چوپان آغاز و وی بازداشت شد. متهم به آدم ربایی دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و از خود دفاع کرد.

وی که از همسر اولش جدا شده و حالا با همسر دومش زندگی می‌کند، اتهامش را نپذیرفت و گفت: من قصد آزار دختر جوان را نداشتم. به او علاقه‌مند هستم و اگر حاضر باشد می‌خواهم با او ازدواج کنم.

با پایان دفاعیات این متهم، وی روانه زندان و قرار شد قضات به زودی برایش حکم صادر کنند.

منبع:خراسان

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر