کد خبر: ۷۱۵۹۹۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
کد خبر : ۷۱۵۹۹۷۷
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر ۱۰۰ هزار میلیارد سرمایه درحال اجرا در بخش‌های گردشگری، زیارت، صنعت و کشاورزی استان وجود دارد.

۱۰۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در مشهدبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی درمراسم افتتاح نمایشگاه سرمایه گذاری در مشهد، گفت: مهمترین برنامه‌ای که استان خراسان رضوی دنبال می‌کند بحث مثلث توسعه اقتصادی است.

او افزود: این مثلث اقتصادی شامل؛ همدلی، همراهی و همگرائی و همفکری برای توسعه استان خراسان رضوی است.

او با بیان اینکه هر فردی با هر گرایش و تفکراتی در استان متعهد می‌شود تا در چهارچوب مثلث توسعه استان تلاش کند، بیان کرد: اکنون ارکان حاکمیت استان متعهد شدند تا در چارچوب مثلی برای توسعه استان خراسان رضوی تلاش کنند.

رسولیان افزود: ابتدا برای توسعه روستا‌ها شرکت‌های توانمندی را جمع کردیم تا روستا‌ها را بسازند و در این راستا اکنون ۵۱۰ روستا را شروع و تعهد کردند حداقل تا ۱۱۰۰ روستای خراسان رضوی را توانمند کرده و ایجاد شغل کنند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری خراسان رضوی افزود: تمامی این شرکت‌ها بومی و خراسانی بوده و در بخش خصوصی مشغول به فعالیت برای توسعه استان هستند.

رسولیان با اشاره به اینکه مهمترین رکن توسعه اقتصادی، سرمایه گذاری است؛ عنوان کرد: سرمایه گذاری باید هدفمند باشد و با برنامه ریزی و براساس آن انجام شود و تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته است.

او گفت: در ابتدا بخش‌های سرمایه گذاری در مشهد را شناسایی کردیم که تا دو ماه آینده معرفی می‌شوند.

او بیان کرد: دومین کار در استان پروژه‌های در حال اجرا است که به سمت امضاء تفاهم‌نامه رفتیم که تاکنون ۱۱۲۵ تفاهم‌نامه سرمایه گذاری در استان خراسان رضوی امضاء شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: یک سامانه راه اندازی کردیم که تمام مشخصات کامل سرمایه گذار و تسهیلات و رزومه را در آن وارد کردیم.
 
او ادامه داد: تاکنون ۱۰۷۰ نفر در این سامانه ثبت نام‌کرده اند وهدف از راه اندازی این سامانه رصد کردن پروژه‌ها است.
 
انتهای پیام//ف.ح
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر