کد خبر: ۷۱۷۲۰۶۵
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
کد خبر : ۷۱۷۲۰۶۵

استعفای پورسیدآقایی از سمت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران همزمان با معرفی معاونت جدید اعلام می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی خبر‌ها حاکی از آن است که استعفای محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از سوی حناچی مورد موافقت قرار گرفته است.

یک منبع آگاه در مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اعلام کرد: پذیرفته شدن استعفای پورسیدآقایی از سمت معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران همزمان با معرفی معاونت جدید از سوی این مرکز اعلام می‌شود.


بیشتربخوانید: واکنش شهردار تهران به خبر برکناری پورسیدآقایی


این درحالی است که خبر موافقت شهردار تهران با استعفای پورسیدآقایی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای دقایقی بر روی خروجی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری تهران(شهر نوشت) قرار گرفت و بعد از دقایقی حذف شد.

پیام خداحافظی پورسید اقایی با مدیرانش؛

با سلام خدمت همه عزیزان و مدیران گرامی

با توجه به شرایط فعلی شهرداری و شورا و عدم امکان اجرای برنامه‌هایی که مد نظر داشتم هفته قبل استعفای خود را تقدیم جناب آقای دکتر حناچی نمودم و دلایل آنرا توضیح دادم و بحمدالله امروز مورد موافقت ایشان قرار گرفت و قرار است سرپرست را تعیین نمایند. به جهت رسم ادب قبل از انتشار رسمی موضوع خواستم شما در جریان قرار بگیرید. امیدوارم قصور و کوتاهی بنده را به بزرگواری خود ببخشید و از این پس بعنوان دوستانی نزدیک با هم ارتباط داشته باشیم. واقعا از تیم معاونت حمل و نقل راضی بودم و کار‌های بزرگی به دست شما انجام شد که نتایج خیر آن انشاءالله نصیب مردم خواهد شد.

پورسیدآقایی

موافقت مشروط شهردار تهران با استعفای پورسیدآقایی

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر