کد خبر: ۷۲۱۱۵۳۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
کد خبر : ۷۲۱۱۵۳۲
گروه : کرمان » کرمان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند گفت: پروژه‌های خیرساز و جذب خیران مدرسه ساز ، استفاده بهینه از فضا‌های در آمد زا برای آموزش و پرورش از اهم ملاک‌های انتخاب شورای آموزش است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، حسین کاظمی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند در دهمین نشست اعضاء شورای آموزش و پرورش که با حضور امام جمعه شهر زرند، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش در سالن کنفرانس این مدیریت برگزار شده بود، گفت: برای دومین سال متوالی، شورای آموزش و پرورش شهرستان زرند بر طبق ارزیابی‌های بعمل آمده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، عنوان برتر را در بین ادارات استان به خود اختصاص داد.

حسین کاظمی با تبریک این موفقیت به جامعه فرهنگی این شهرستان، پروژه‌های خیرساز و جذب خیران مدرسه ساز در جهت مدرسه سازی، استفاده بهینه از فضا‌های در آمد زا برای آموزش و پرورش، حضور مؤثر امام جمعه و فرماندار درجلسات شورا را از اهم ملاک‌های انتخاب این شورا در سطح استان عنوان کرد.

او به فلسفه تشکیل شورای آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: در۲۶دیماه سال ۱۳۷۲ مجلس شورای اسلامی یکی از مترقی‌ترین قوانین را با عنوان قانون "تشکیل شورا‌های آموزش و پرورش "تصویب نمود تا با عمومی کردن مسائل آموزش و پرورش زمینه مشارکت در تصمیم گیری در این بخش را مهیا سازد.

کاظمی افزود: شورا‌های آموزش و پرورش، نمادی از تعامل، همدلی و مشارکت در خانواده بزرگ تعلیم و تربیت است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند افزود: آموزش و پرورش، متولی فرآیند تعلیم و تربیت در همه ساحت‌ها، غنی‌ترین دستگاه اجرائی و زیر بنای توسعه و پیشرفت کشور است که با بهره گیری از تفکر برنامه محوری و فناوری نوین اطلاعات زمینه ساز شکوفایی فطرت و استعداد‌های دانش آموزان در حریم مقدس مدرسه است.

 صبح امروز به مناسبت کسب عنوان برتر شورای آموزش و پرورش شهرستان زرند برای دومین سال متوالی از علی صادق زاده فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش و همچنین حسین کاظمی دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان زرند با اهداء لوح تقدیر در استانداری کرمان تجلیل شد.

انتهای پیام/ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر