کد خبر: ۷۲۲۴۳۴۴
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۳
کد خبر : ۷۲۲۴۳۴۴

عضو ارشد سنای آمریکا در واکنش به گزارش نیویورک تایمز درباره افشاگری بولتون در خصوص ترامپ اعلام کرد شکی نیست که بولتون اطلاعاتی دارد که باید از سوی سنا و عموم مردم شنیده شود.

باب منندزبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، سناتور باب منندز، عضو ارشد سنای آمریکا در واکنش به گزارش نیویورک تایمز در خصوص افشاگری جان بولتون در کتابش درباره قطع کمک ترامپ به اوکراین برای تحقیق این کشور از پسر جو بایدن در پیامی توییتری نوشت: در حال حاضر شکی نیست که بولتون اطلاعاتی دارد که باید از سوی سنا و عموم مردم شنیده شود.»

باب منندز نوشت: «هم اکنون. نه زمانی که دادگاه پایان یافت، نه زمانی که کتاب او منتشر شد. اکنون زمان شنیدن صحبت‌های بولتون است. اکنون»

جان بولتون در کتاب جدید خود که هنوز منتشر نشده اعلام کرد ترامپ در اوت ۲۰۱۹ به مشاورانش گفته بود که قصد دارد کمک ۳۹۱ میلیون دلاری نظامی به اوکراین را مسدود کند تا مقامات اوکراین از پسر جو بایدن، نامزد دموکرات‌ها و رقیب انتخاباتی او تحقیق کنند.


بیشتر بخوانید: آغاز جلسه دفاعیه ترامپ در سنای آمریکا

افشاگری جان بولتون علیه ترامپ در کتاب جدید


روزنامه نیویورک تایمز براساس متنی از کتاب جدید جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا که هنوز چاپ نشده ولی به دست این روزنامه رسیده است گزارش داد اظهارات جنجالی بولتون در بحبوحه دادگاه استیضاح دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در مجلس سنا همچنین شامل پیش نویس دست نوشته‌هایی است که او طی هفته‌های اخیر منتشر کرده است.

در همین حال سناتور چاک شومر، رهبر دموکرات‌ها در سنای آمریکا در واکنش به افشاگری بولتون در کتابش درباره قطع کمک ترامپ به اوکراین برای تحقیق این کشور از پسر جو بایدن خواستار شهادت بولتون در دادگاه استیضاح ترامپ شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر