کد خبر: ۷۲۴۵۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
کد خبر : ۷۲۴۵۷۵۹
عزیزی در نشست خبری مطرح کرد؛

دبیر کل جبهه جهادگران ایران اسلامی گفت: گزینه پیشنهادی جهادگران برای ریاست مجلس، مظفر و زاکانی هستند.

علیرضا زاکانی و حسین مظفر گزینه های پیشنهادی ریاست مجلس از سوی جبهه جهادگران ایران اسلامیبه گزارش خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، نشست خبری جبهه جهادگران ایران اسلامی با محوریت اعلام لیست تکمیلی جهادگران (ائتلاف اسلامی) برگزار شد.

در این نشست لیست تکمیلی ۳۰ نفره و سیاست های این جبهه در قبال اتفاقات اخیر کشور اعلام شد.

وهاب عزیزی، دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی در نشست خبری این جبهه در آستانه انتخابات گفت: شفافیت مالی یکی از موضوعاتی است ما اهمیت زیادی به آن می دهیم و ترویج این فرهنگ، در لیست برنامه های ما است.

او افزود: در خصوص رقابت در انتخابات فرقی ندارد چه گروهی در انتخابات به پیروزی میرسد، مهم این است، گروهی که در انتخابات به پیروزی میرسند به کشور خدمت کنند؛ متاسفانه عده ای شعار ولایت پذیری می دهند اما با کارهای خود دل رهبری را خون میکنند.

عزیزی عنوان کرد: آن هایی که امروز ادعای سرداری دارند بروند و زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را مطالعه کنند؛ شهید قاسم سلیمانی کسی بود که منافع ملی را به منافع شخصی ترجيح داد.

عزیزی درباره حضور قالیباف گفت: من به حضور آقای قالیباف در انتخابات انتقاد دارم و معتقدم که او باید اجازه بدهد تا افراد جوان تر به میدان بیایند. حضور قالیباف در انتخابات، اصولگرایان را به شکست می کشاند؛ دوست دارم با آقای قالیباف مناظره ای داشته باشم و برخی سوالات مردمی را از او بپرسم.

او همچنین افزود: قالیباف یک فرد نظامی بوده و سابقه سیاسی ندارد، او یک حلقه دور خود جمع کرده است که تنها با آن ها کار میکند و افراد دیگری را به حلقه خود راه نمی دهد و اگر به ریاست مجلس هم دست پیدا کند مدت زیادی دوام نخواهد داشت.

او در مورد گزینه پیشنهادی جبهه جهادگران برای ریاست مجلس گفت: گزینه پیشنهادی جهادگران برای ریاست مجلس، حسین مظفر و آقای زاکانی هستند.

عزیزی در پایان گفت: پیش بینی میکنیم جهادگران حداقل ۳۰ درصد کرسی های مجلس را به دست بیاورد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر