۱۰۰واحد مسکن برای محرومان در بروجرد احداث شده است

رییس بنیادمسکن انقلاب اسلامی بروجرد گفت:در راستای حمایت از اقشار محروم سال گدشته ۱۰۰واحدمسکونی در این شهرستان احداث شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، سید حسین ریاضتی  رییس بنیادمسکن انقلاب اسلامی بروجرد اظهارداشت : برای ساخت مسکن محرومان که در شرایط سختی زندگی می‌کردند ۴۰ میلیون تومان وام با سود پنج درصد و ۲۵ میلیون تومان وام بلاعوض پرداخت شده است.

اوگفت: همچنین در راستای رفع مشکلات مسکن روستاییان در راستای طرح انبوه سازی روستایی در روستای قلعه شمسی ۲۸ واحد آپارتمان در حال احداث بوده که با بهره برداری از آن‌ها مجموع این واحد‌ها به ۸۲ واحد می‌رسد.

برای ساخت هر واحد ۴۰میلیون تومان تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

ریاضتی افزود: در راستای ساخت مسکن روستاییان، احیا روستا‌ها و جلوگیری از مهاجرت به شهر سال گذشته ۳۷۰فقزه تسهیلات ۴۰میلیون تومانی احداث مسکن روستایی در مجموع ۱۴۷میلیارد ریال در اختیار روستاییان قرار داده شده است.

رییس بنیاد مسکن بروجرد گفت: طرح سند دار کردن مسکن روستاییان از طرح‌های موفق بوده و در سال ۹۸ در سطح روستا‌ها ۱۸۱ فقره صدور سند مسکن روستایی و در اشترینان به عنوان شهر زیر ۲۵هزار نفر ۵۱ فقره سند صادر شده است.

ریاضتی با اشاره به انجام طرح مطالعاتی و نقشه طرح هادی روسنایی گفت: ۱۴۴روستای بالای ۲۰خانوار دارای طرح مطالعاتی و نقشه طرح هادی مصوب هستند که در ۶۰روستا طرح به اتمام رسیده و طررح بازنگری آن در حال اجرا است

ریاضتی ادامه داد: همچنین طرح بازنگری طرح هادی ۱۴روستا آغاز شده است.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بروجرد گفت: ۸۴درصد واحد‌های مسکونی این شهرستان از مجموع ۲۴ هزار واحد تبدیل به احسن شده اند.

انتهای پیام/م

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر