کد خبر: ۷۳۵۳۵۱۱
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
کد خبر : ۷۳۵۳۵۱۱
گروه : مرکزی » اراک

آستان قدس رضوی ۵ هزار بسته معیشتی به نیازمندان استان مرکزی اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، آستان قدس رضوی اقدام به تهیه سبد کالای معیشتی ویژه نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در سطح کل کشور نموده که از این تعداد ۵ هزار بسته سهمیه استان مرکزی است.

هدیه آستان قدس به ۵ هزار نیازمند استان مرکزی

بخشی سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، در حاشیه  مراسم جمع آوری این بسته‌های حمایتی در مصلای شهر سنجان گفت: ۵ هزار بسته حمایتی توسط خیرین و آستان قدس رضوی تهیه شده است که قرار است در بین نیازمندان آسیب دیده از کرونا توزیع شود.

بخشی افزود: هزینه هر بسته ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد که شامل ۱۴ نوع کالا است که تهیه شده و به زودی توزیع می‌شود.

آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی هم در مراسم جمع آوری این بسته‌های حمایتی در مصلای شهر سنجان گفت: مردم نوع دوست و خیر استان مرکزی در طرح کمک مومنانه مشارکت چشمگیری داشتند.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: مردم استان مرکزی با کمک‌های بسیار خوب خود نشان دادند در شرایط خاص در کنار هم هستند.

او اضافه کرد: در دین اسلام به کمک کردن به فقرا تاکید شده و ائمه بزرگوار همواره آذوقه به منازل فقرا می‌بردند و هیچگاه این قشر از جامعه را فراموش نمی‌کردند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: اکنون ما هم با الگو برداری از این اقدام ارزشمند معصومین باید در این مسیر گام‌های اساسی برداریم.

رضایی مسئول آستان قدس رضوی شهرستان محلات هم در حاشیه اهدای بسته‌های معشتی این شهرستان در گفتگو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، گفت: ۳۰۰ بسته آستان قدس رضوی هم سهمیه شهرستان محلات است.

رضایی افزود: این ۳۰۰ بسته به ارزش ۶۰ میلیون تومان تهیه شده که ۳۰ میلیون تومان آن از سوی آستان قدس رضوی و ۳۰ میلیون تومان دیگر هم از سوی خیرین در شهرستان محلات تامین و در حال توزیع در بین نیازمندان شهرستان محلات است.

قمری فرماندار محلات هم در گفتگو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، گفت:در رزمایش همدلی و مواسات که ۶ هزار بسته حمایتی سهمیه شهرستان محلات بود با کمک خیرین اقدامات خوبی صورت گرفت و ۶ هزار بسته حمایتی در بین نیازمندان توزیع شد.

قمری افزود: امروز هم در ادامه این رزمایش تعداد ۳۰۰ بسته حمایتی توسط خادمیاران آستان قدس رضوی شهرستان محلات تهیه و بسته بندی شده که در طول ماه مبارک رمضان در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

حجت الاسلام ربانی امام جمعه محلات هم گفت: علاوه بر این کمک‌ها اقدامات دیگری هم در شهرستان محلات از جمله پخت و توزیع غذای گرم در طول ماه مبارک رمضان صورت گرفته است.

حجت الاسلام ربانی افزود: ۲۰ هزار پرس غذای گرم در حال بین نیازمندان توزیع است و همچنین از دیگر اقدامات در شهرستان محلات، معرفی افرادی که در بحث کرونا آسیب دیده اند به یک بانک عامل جهت دریافت تسهیلات است.

در راستای رزمایش همدلی و مواسات و تحقق بخشیدن به فرمایشات مقام معظم رهبری، خادمیاران آستان قدس رضوی شهرستان محلات، بسته‌های سبد کالا را تهیه و در بین نیازمندان این شهرستان توزیع کردند.

انتهای پیام / ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر