اسکوم تراپی چیست و چه فوایدی دارد؟

برای جوان سازی پوست، راه‌ها و روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از این شیوه‌های شایع اسکوم تراپی است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از مردم به دنبال بالا رفتن سن شان، تلاش می‌کنند که با شاداب سازی پوست و اقسام روش ها، خودشان را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان دهند. برای جوان سازی پوست، راه‌ها و روش‌های مختلفی وجود دارد. یکی از این شیوه‌های شایع اسکوم تراپی است.

اسکوم (sqoom) یک دستگاه با استفاده اسان و کوچک است، تکنولوژی‌های مورد استفاده در دستگاه اسکوم آلتراسوند و جریان یونی هستند که سال‌ها است از محبوب‌ترین روش‌های زیباسازی و جوان سازی و نگهداری از پوست هستند و در کلینیک‌های زیبایی استفاده می‌شوند. در سال‌های گذشته بسیار به گوش همگی رسیده است که دستگاه اسکوم یک معجزه برای انواع پوست است. در این مطلب می‌پردازیم به نحوه کار این دستگاه و فایده‌های آن برای پوست.

فواید اسکوم تراپی

اسکوم تراپی روشی است که در آن به کمک دستگاه اسکوم به ماساژ پوست می‌پردازند و به این شیوه تمامی عارضه‌های پوستی با عوامل بروز مختلف مثل:ژنتیک، محیط، وسایل اصلاح غیربهداشتی، اضطراب، استفاده موادغذایی نامناسب، افزایش سن، استفاده از وسایل فردی الوده را میتوان با این شیوه تا حد قابل قبولی بهبود بخشید، برای نمونه مواردی از فواید اسکوم تراپی را ذکر می‌کنیم:

- رفع لک ها، کک ومک و حتی لکه‌های مقاوم

- لیفتینگ و لیفت افتادگی‌ها

- جوان سازی پوست صورت و گردن

- به عنوان لایه بردار پوست میتواند به پاک سازی پوست بپردازد.

- آبرسانی

- درمان جای اسکار و زخم

- علاج ترک‌های پوستی

- درمان جوش‌های پوستی

- درمان خشکی پوست

- درمان آلرژی‌های پوستی

عارضه‌های جانبی اسکوم تراپی چیست؟

اسکوم تراپی یک شیوه درمان غیر تهاجمی است، این شیوه درمانی کاملاً ایمن و بدون درد است.

چه تعداد جلسه اسکوم تراپی برای درمان لازم است؟

برای جوان سازی پوست، در آغاز، یک یا دو بار در هفته درمان انجام می‌شود. بعد از گذشت یک ماه یا بیشتر، باتوجه بنظر پزشک متخصص پوست و زیبایی برنامه درمانی ارزیابی و مجدد تنظیم می‌شود. ادامه برنامه درمانی را برای حفظ نتیجه بسیار تعیین کننده است.

منبع: بیتوته

انتهای پیام/

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.