کد خبر: ۷۳۷۵۵۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
کد خبر : ۷۳۷۵۵۲۰

معاونت آموزش و پژوهش دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی با صدور فراخوان عمومی، اولویت‌های پژوهشی استانداری را در سال ۱۳۹۹ اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،بر اساس این فراخوان، استانداری آذربایجان‌شرقی در راستای وظایف راهبردی خود با هدف بهره‌گیری از ایده‌های محققان، نخبگان و اندیشمندان، اولویت‌های پژوهشی خود را در سال جاری به ترتیب ذیل اعلام می‌دارد:

۱- اثر بخشی دوره‌های آموزشی سطح (۳ و ۴) در دوره‌های یکساله و چهار ساله، سقف اعتبار تا ۱۵۰ میلیون ریال

۲- ارزیابی کار و زمان (در معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری)، سقف اعتبار تا ۳۵۰ میلیون ریال

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، از تمامی مراکز علمی و پژوهشی، اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، مؤسسه‌های آموزش عالی، نخبگان، اندیشمندان و صاحب نظران رشته‌های مختلف علمی فعال در این زمینه دعوت می‌شود؛ در صورت علاقمندی، پروپوزال پیشـنهادی خود را در چارچوب اطلاعات لازم به شرح فرم شماره ۱ حداکثر تا تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ به نشانی: تبریزـ میدان دانشسراـ استانداری آذربایجان‌شرقیـ دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری ارسال کنند.

ملاحظات مهم

الف – هدف اصلی از پژوهش، تلاش برای ارایه نظر‌های کاربردی و توسعه‌ای بر مبنای تحلیل علمی است، لذا طرح‌های پیشنهادی مورد قبول خواهند بود که با رویکرد کاربردی و توسعه‌ای ارایه شوند.

ب- لازم است پروپزال در قالب فرم شماره ۱ کامل و ارسال شود. ضمناً علاوه بر نسخه چاپی، ارسال یک نسخه CD پروپوزال نیز ضروری است.

ج- پروپوزال‌های رسیده از طریق داوری، بررسی و پس از انتخاب طرح و تأمین اعتبار لازم قرارداد منعقـد خواهد شد. نتـایج داوری نیز در اولـین فرصـت از طریق دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری به اطلاع متقاضـیان طـرح خواهـد رسـید.

د- دریافت پروپوزال برای استانداری تعهدی ایجاد نمی‌کنـد و کمیتـه داوری در رد یـا قبـول طـرح پیشـنهادی، انجـام اصلاحات لازم، تعیین هزینه اجرا و انتخاب ناظر مختار خواهد بـود.

هـ - مجریان طرح‌های پیشنهادی باید دارای مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر و صاحب تجربه در زمینه طرح پیشنهادی باشند (طرح‌های پیشنهادی دانشگاه‌ها و مؤسسه‌های پژوهشی و اعضاء هیئت علمی در اولویت بررسی قرار خواهند گرفت). همچنین نبایستی کارمند شاغل دستگاه‌های دولتی باشند.

دفتر برنامه‌­ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری از طریق شماره تلفن‌های تماس: ۳۵۲۹۱۷۸۸-۳۵۲۹۱۷۸۷ در سـاعات اداری پاسخگوی سؤال‌های احتمالی متقاضیان خواهد بود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر