کد خبر: ۷۳۷۵۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
کد خبر : ۷۳۷۵۷۱۷
سوختن مردم آمریکا در آتش بی‌عدالتی؛

اعتراضات به خشونت پلیس آمریکا در ایالت‌ها و شهرهای مختلف این کشور همچنان ادامه دارد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، پلیس شهر مینیاپولیس هفته گذشته جورج فلوید، شهروند بی‌دفاع سیاه‌پوست را که مدعی بود «کلاهبرداری» کرده به شکل فجیعی خفه کرد و به قتل رساند. طبق ویدئویی که از قتل این تبعه سیاه‌پوست آمریکا منتشر شده، پلیس پس از توقف، او را به زمین می‌زند و در حالی که بر گردن او زانو زده است، دستانش را از پشت می‌بندد. در این لحظه فلوید فریاد می‌زند که نمی‌تواند «نفس بکشد» و التماس می‌کند که او را نکشند. اما بی‌توجهی پلیس به او و فشاری که به گردنش وارد می‌شود باعث خفگی این شهروند بی‌دفاع می‌شود.

با گذشت چند روز از قتل جورج فلوید به دست پلیس شهر مینیاپولیس، ایالت‌های مختلف این کشور صحنه تظاهرات به رفتارهای نژادپرستانه پلیس است. حتی موج این اعتراضات به برخی کشورهای دیگر از جمله آلمان، کانادا و ... نیز رسیده است. 

پلیس برای سرکوب معترضان به روش‌های غیراخلاقی و غیرانسانی مختلفی همچون زیر گرفتن افراد با ماشین و تیراندازی مستقیم روی آورده است.

اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا ادامه دارد/ حمله پلیس به معترضان در اطراف کاخ سفید+ فیلم

اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا ادامه دارد/ حمله پلیس به معترضان در اطراف کاخ سفید+ فیلم

آخرین خبرها درباره اعتراضات مردم آمریکا علیه نژادپرستی را در اینجا بخوانید:

تشدید تدابیر امنیتی در زندان‌های آمریکا برای جلوگیری از شورش
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۲:۵۰

اداره زندان‌های آمریکا دستور تشدید تدابیر امنیتی برای جلوگیری از شورش زندانیان آمریکایی در اعتراض به قتل شهروند سیاه‌پوست این کشور به دست پلیس نژادپرست، صادر کرد.

خبرنگار المیادین در واشنگتن گزارش داد اداره زندان‌های دولت فدرال دستورات تندی را برای بستن و کنترل زندان‌ها به منظور جلوگیری از شورش صادر کرده است.

درخواست پارلمان آلمان برای تشکیل جلسه فوق‌العاده شورای امنیت درباره اعتراضات آمریکا
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۲:۳۹

خانم سویم داگدلن، عضو فراکسیون چپ‌ها و همچنین عضو کمیسیون امور خارجه مجلس فدرال آلمان با انتشار بیانیه‌ای خشونت پلیس آمریکا در برخورد با معترضان به نژادپرستی پلیس این کشور را محکوم و خواستار تشکیل جلسه فوق‌العاده در این باره در شورای امنیت سازمان ملل شد.

عضو کمیسیون امور خارجه مجلس فدرال آلمان تاکید کرد: «وزیر امور خارجه (آلمان) باید هر چه سریعتر در جلسه ویژه این کمیسیون درباره واکنش‌های دولت آلمان در قبال خشونت نژادپرستانه و سرکوب بی‌رحمانه معترضان از سوی دولت آمریکا توضیح دهد. باید این بی‌رحمی‌ها و رفتار سرکوبگرانه پلیس آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل برای اتخاذ تدابیر لازم مطرح شود.»

فرماندار ویرجینیا از دستور ترامپ سرپیچی کرد
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۱

رالف نورتام، فرماندار ویرجینیا از دستور ترامپ برای ارسال نیرو‌های گارد امنیتی به واشنگتن سر باز زد.

پیش از این مارک اسپر از فرماندار ویرجینیا خواسته بود تا بین ۳ تا ۵ هزار نیروی امنیتی کمکی به واشنگتن اعزام کند.

کانادا: با وحشت و حیرت در حال تماشای حوادث آمریکا هستیم
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۵

جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا در پاسخ به سوالی درباره دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به ارتش این کشور برای سرکوب اعتراضات، به مدت بیش از ۲۰ ثانیه سکوت کرد و سپس هشدار داد کانادا با وحشت و حیرت در حال تماشای اتفاقات آمریکاست.

ترودو گفت: «اکنون زمان کنار هم آوردن مردم است. اکنون زمان گوش دادن و فهمیدن آن است که بی‌عدالتی به رغم پیشرفت در سال‌ها و دهه‌ها هنوز هم ادامه دارد.»

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۰:۵۳

وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد احتمال دارد نیرو‌های بیشتری از گارد ملی به ایالت‌های این کشور جهت مقابله با اعتراضات اعزام شوند.

سرویس مخفی آمریکا خیابان‌های منتهی به کاخ سفید را مسدود کرد
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۰:۳۲

همزمان با شعله‌ور شدن اعتراضات در سراسر آمریکا و در واشنگتن در حاشیه کاخ سفید سرویس مخفی این کشور در راستای حفاظت از جان دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور و همچنین خانواده وی، خیابان‌های اطراف کاخ سفید را بسته است.

به گفته یک مأمور سرویس مخفی آمریکا خیابان‌های اطراف کاخ سفید تا زمان بازگشت آرامش ادامه خواهد یافت.

کشته شدن یک نیروی پلیس در لاس وگاس
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۸:۳۸

رسانه های محلی آمریکا از کشته شدن یک نیروی پلیس در شهر لاس وگاس خبر دادند. بر اساس اعلام این رسانه ها، یک نیروی پلیس نزدیک مقر دادگاه فدرال در شهر لاس وگاس در ایالت نوادا از ناحیه سر هدف اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

پیش از این پلیس شهر سنت لوئیس در ایالت میزوری اعلام کرده بود چهار نیروی پلیس بر اثر اصابت گلوله در اعتراضات در این شهر زخمی شدند.

ثبت بیش از ۱۰۰ مورد نقض آزادی مطبوعات و حمله به خبرنگاران در اعتراضات آمریکا
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۳

کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) که در آمریکا مستقر است امروز سه شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد از ۲۹ ماه مه (جمعه ۹ خرداد) دست کم ۱۲۵ مورد نقض آزادی مطبوعات در سراسر آمریکا علیه روزنامه نگارانی که اخبار مربوط به تظاهرات ضدنژادپرستی را پوشش می‌دهند، گزارش شده است.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۳

نقشه استقرار نیروهای گارد ملی آمریکا

اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا ادامه دارد/ حمله پلیس به معترضان در اطراف کاخ سفید+ فیلم و تصاویر

توئیت خبرنگار سی‌ان‌ان درباره متفرق کردن انبوه معترضان قبل از سخنرانی ترامپ
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۰

کایتلان کالینز، خبرنگار سی‌ان‌ان در پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت ظرف ۱۰ دقیقه، قبل از آغاز سخنرانی رئیس جمهور در رُز گاردن، همه معترضان مقابل کاخ سفید منتقل شدند. هنوز می‌توان صدای نارنجک‌های شوک دهنده (نارنجکی که افراد را دچار گیجی لحظه‌ای بینایی و شنوایی می‌کند) را شنید.

اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا ادامه دارد/ حمله پلیس به معترضان در اطراف کاخ سفید+ فیلم و تصاویر

بیش از ۴۴۰۰ نفر در اعتراضات آمریکا بازداشت شدند
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۱

طبق تحلیل‌های خبرگزاری آسوشیتدپرس، نیرو‌های امنیتی آمریکا دستکم چهار هزار و ۴۰۰ نفر از معترضان به خشونت‌های پلیس در سراسر آمریکا را بازداشت کرده‌اند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۳

خبرنگار ان بی سی نیوز در پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت حدود ۴۰۰ نفر امشب بازداشت شدند، اکثریت بازداشتی‌ها ناقضان حکومت نظامی و ۲۶ نفر نیز افرادی بودند که به غارت اموال مشغول بودند. به شش مغازه خسارت وارد شد. چهار افسر پلیس در لس آنجلس زخمی شدند. هیچ یک از معترضان آسیب ندیدند.

احتمال اجرایی شدن قانون شورش در آمریکا
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۸

چهار منبع آگاه از مسائل داخلی کاخ سفید گفتند دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، قصد دارد از یک قانون فدرالی که ۲۱۳ سال پیش تصویب شده است برای مقابله با اعتراضات سراسری در این کشور استفاده کند و نیرو‌های فعال ارتش را به خیابان‌ها بیاورد.

بنا به گفته این افراد، ترامپ استفاده از قانون شورش مصوب سال ۱۸۰۷ را در دست بررسی دارد. بر اساس این قانون او می‌تواند برای برخورد با معترضان نیرو مستقر کند. آخرین بار این قانون در جریان شورش «رادنی کینگ» در سال ۱۹۹۲ در کالیفرنیا و بنا به درخواست پیت ویلسون، فرماندار وقت، اجرایی شد

جو بایدن: به پایشان شلیک کنید، نه قلبشان
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۵

جو بایدن، نامزد اصلی دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست‌جمهوری آتی آمریکا برای کنترل و مدیریت اعتراضات جاری در این کشور به نیروهای نظامی و امنیتی توصیه کرد: برای اینکه مرتکب قتل شهروندان معترض نشوید، هنگام درگیری به پایشان شلیک کنید و نه قلبشان.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۸

در شهر سنت لوئیس ایالت میسوری آمریکا ۴ افسر پلیس در جریان اعتراضات به مرگ جورج فلوید مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

ترامپ: اعتراضات کنونی جنایتی علیه خداست
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۲

رئیس‌جمهور آمریکا معترضان به نژادپرستی را به بهره‌گیری از خشونت متهم کرد و گفت: «این‌ اقدامات اعتراضات مسالمت‌‌آمیز نیست. این‌ها تروریسم داخلی است. نابودی جان‌ها و ریختن خون‌ بی‌گناهان، توهینی به انسانیت و جنایتی علیه خداست».

استقرار ۱۲ هزار نیروی گارد ملی دیگر آمریکا برای مهار اعتراضات
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۷

وال استریت ژورنال گزارش داد: گارد ملی آمریکا اعلام کرد ۱۲ هزار نیروی دیگر خود را برای واکنش به ناآرامی‌های مدنی در ۲۳ ایالت و واشنگتن مستقر کرده است.

بدین ترتیب هم اکنون ۶۷ هزار نیروی گارد ملی آمریکا برای مقابله با اعتراضات در خیابان‌ها حضور دارند. این بیشترین تعداد نیروی گارد ملی است که تاکنون در آمریکا به حال فعال درآمده‌اند.

رئیس پلیس فلوریدا مردم را به استفاده از اسلحه برای سرکوب معترضان تشویق کرد
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۶

رئیس پلیس ایالت فلوریدای آمریکا روز گذشته از مردم این ایالت خواست برای مقابله با معترضانی که ایجاد آشوب می‌کنند از اسلحه‌های خود استفاده کنند.

مقام ارشد دیده‌بان حقوق‌بشر: سیستم حاکم بر آمریکا به برابری انسان‌ها باور ندارد
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۸

کنت راث، مدیر اجرایی دیده‌بان حقوق بشر در توئیتی نوشت: قتل جورج فلوید سیستمی را در آمریکا نشان می‌دهد که به برابری انسان ها باور ندارد. کشته شدن جورج فلوید موضوعی فراتر از چند افسر پلیس است که در آن دخالت داشتند. موضوع، سیستم مجری قانونی است که به همه به طور برابر ارزش نمی دهد و اجازه می دهد زندگی سیاه پوستان آمریکا قربانی آن شود.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۳

سنگر گرفتن عکاس رویترز در مینیاپولیس آمریکا

اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا ادامه دارد/ حمله پلیس به معترضان در اطراف کاخ سفید+ فیلم و تصاویر

کالبدشکافی فلوید حاکی از مشارکت چند افسر پلیس در مرگ اوست
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۱

وکیل خانواده جورج فلوید اعلام کرد نتایج کالبدشکافی مستقل او نشان می‌دهد علاوه بر قاتل او، دیگر افسران پلیس نیز در مرگ او نقش داشته‌اند.

وکیل خانواده فلوید اعلام کرد امیدوار است دادستان ایالت مینه سوتا نتایج این کالبدشکافی مستقل را در نظر بگیرد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۷

تصویر یکی از محافظان ترامپ هنگام سخنرانی‌اش مقابل کلیسای جان اپیسکوپال

اعتراضات به نژادپرستی در آمریکا ادامه دارد/ حمله پلیس به معترضان در اطراف کاخ سفید+ فیلم

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۲

پاکسازی معترضان از اطراف کاخ سفید با گاز اشک‌‌آور دقایقی قبل از سخنرانی ترامپ

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۴

پلیس ایالت کالیفرنیا صدها تن از معترضان را در شهرهای اوکلند و لس آنجلس بازداشت کرد.

انتقاد تند پلوسی و شومر از سخنان ترامپ
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۰

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان و چاک شومر، رئیس اقلیت دموکرات در سنای آمریکا با صدور بیانیه‌ای مشترک، تاکید کردند مردم آمریکا علیه ظلم و وحشی گری اعتراض می کنند.

در این بیانیه آمده است: در شرایطی که کشور به وحدت نیاز دارد، دونالد ترامپ (رئیس جمهور آمریکا) تفرقه افکنی می کند. در این شرایط دشوار، کشور به رهبری واقعی نیاز دارد. ترامپ به دامن زدن به فتنه، تعصب کور و خشونت ادامه می دهد. او بزدل، ضعیف و خطرناک است.

سناتور آمریکایی: سخنان ترامپ کلمات یک دیکتاتور بود
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۵

کامالا هریس، عضو مجلس سنای آمریکا گفت: سخنان دونالد ترامپ درباره تظاهرات، سخنان رئیس جمهور آمریکا نیست، بلکه کلمات یک دیکتاتور است.

رئیس‌جمهور آمریکا روز دوشنبه که در پی تشدید اعتراضات سراسری در ایالات متحده به قتل جورج فلوید، مرد سیاه‌پوست آمریکایی به دست پلیس نژادپرست پس از دو روز پنهان شدن از انظار عمومی در جمع خبرنگاران در کاخ سفید صحبت می‌کرد، گفت: «از همه اختیارات قانونی خود برای پایان دادن به ناآرامی در کشور استفاده خواهم کرد و از نیرو‌های گارد ملی خواسته‌ام تا به تعداد کافی در ایالت‌های مختلف مستقر شوند.»

 

شهردار واشنگتن: یورش پلیس به تظاهرکنندگان ننگ آور است
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۴

شهردار واشنگتن، پایتخت آمریکا اعلام کرد نیروهای پلیس، به تظاهرات مسالمت‌آمیز در برابر کاخ سفید یورش بردند و این موضوع ننگ‌آور است.

 

حمله پلیس آمریکا به معترضان در اطراف کاخ سفید
۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۳

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز دوشنبه که در پی تشدید اعتراضات سراسری در ایالات متحده به قتل جورج فلوید، مرد سیاه‌پوست آمریکایی به دست پلیس نژادپرست پس از دو روز پنهان شدن از انظار عمومی در جمع خبرنگاران در کاخ سفید سخنرانی کرد.

نیرو‌های امنیتی با استفاده از گاز اشک‌آور و باتوم شهروندان معترضی که همزمان با سخنرانی رئیس‌جمهورشان در بیرون کاخ سفید تظاهرات مسالمت‌آمیز برپا کرده بودند را متفرق کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۵
استفاده از بالگرد نظامی بلک‌هاوک (شاهین سیاه) توسط ارتش آمریکا برای متفرق کردن تظاهرکنندگان در واشنگتن
 
 

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۶۷
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
مرگ بر آمریکا
حزب آزادی خواه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
لطفا راجب به اعتراضات کشور خودمون و آمریکاه هم مطالب بزارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
راستی از ایران چه خبر؟!
یکی خبرای ایرانم بهمون برسونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
در آمریکا ظلم بیداد میکند و اگر ملت آمریکا ملت فهمیده ای باشد بزودی شاهد فروپاشی سیستم آمریکا خواهیم بود.
Ahmad
|
Denmark
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
‏آمریکا در حالی وارد ششمین روز تظاهرات شده که تا الان تلفات جانی نداشته.
۱۸۰ وکیل در سراسر آمریکا برای دفاع رایگان از بازداشت شدگان اعلام آمادگی کردند، بیش از ۱۲۰۰ نماینده قانونی توسط کانون وکلا استخدام شده‌اند تا در زمان تظاهرات از تخلفات پلیس و نیروهای امنیتی عکس و فیلم بگیرند.

‏گزارش شده بیش از ۷۳۹ نفر طی این شش روز بازداشت شده‌اند که ۷۱۲ نفر آنها روز بعد بدون هیچ اتهامی آزاد شده‌اند. هنوز هیچ گلوله جنگی شلیک نشده. پلیس حق ضبط موبایل و وسایل بازداشتی‌ها رو ندارد. حالا با ۱۵۰۰ کشته شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
گلوله جنگی شلیک نشده چون مجاهدین خلق و تجزیه طلب ندارند که برای کشته سازی به مردم شلیک کنند. پلیس هم شلیک نکرده چون هنوز با تبر به پلیس حمله نکردند و الا اگه فیلمهای پلیس آمریکا رو دیده باشی متوجه میشی چقدر راحت صرف اینکه به مسلح بودن طرف مشکوکند چطوری به گلوله میبندندش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
بعضی ها اومدن نظر گذاشتن که ما باید مشکلات خودمون رو نگاه کنیم، من 100% موافق ام
اما شمایی که از آمریکا تعریف و تمجید میکنی و فقط با حرفات تو سر ملت میزنی آیا میتونی زندگی تو آمریکا و بدبختی هاش رو تصور کنی؟ اونجا مردم بدبخت باید وام بگیرن تا بتونن پول آب و برق و مالیات رو بدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
نازیبا کلام کجایی؟ دقیقا کجایی؟ کجایی تو بی اظهار نظر کجایی؟
دلم تنگ شده برای کلام کمیک کجایی؟.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
به ترامپ بگین اینترنت رو قطع کن ما قطع کردیم جواب داد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
نیازی ندارند شبکه‌های اجتماعی دست خودشونه. اگه ببینند منافع سرمایه دارهای حاکم بر آمریکا در خطره بدون قطع اینترنت هم می‌تونند معترضان رو کنترل کنند هر چند در بعضی از ایالتها مثل واشینگتون اینترنت رو قطع هم کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
بتوچه بمن چه ...تو کشور خودمونم ایکارای میکنن
مردم بیچاره
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
چقدر احمق هستن پلیس های آمریکایی ! خب با ماشین ها تون از روی معترضین رد بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
چندین سال هس تو خود همین کشور نژاد پرستی علنی شده چرا از اون مطلب نمیزارین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
حرف مفت نزن. کجای ایران کسی رو بخاطر نژادش کشتند یا از کشور اخراج کردند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
طرفدارای ترامپ قاتل نژادپرست لایک کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
چهل‌ساله‌ملت‌ایران‌مرگ‌بر‌آمریکا‌گفتن‌هیچ‌اتفاقی‌نیفتاد‌.مردونه‌امسال‌که‌به‌دلیل‌کرونا‌همه‌راهپیمای‌ها‌لغو‌شد‌وهیچ‌کس‌درایران‌مرگ‌بر‌آمریکا‌نگفت.آمریکا‌به‌اشوب‌کشیده‌شده‌وهزاران‌نفر‌بر‌اثر‌کروناوآشوب‌کشته‌شدن ؟خدا‌وکیلی‌آرزوی‌مرگ‌کردن‌برای‌بنده‌گان‌خدا‌بهتر‌بوده‌خدا‌از‌لج‌ما‌ایرانی‌ها‌که‌مدام‌برای‌نصف‌ملت‌دنیا‌آرزوی‌مرگ‌می‌کنیم‌‌همه‌بلاها‌را‌از‌‌آنها‌دور‌میکرده،
ذوالقرنین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
*
جهنم را از همه ی شما لبریز خواهم کرد! ! ! ! ! ! ! !
* * * * * * * *
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خاشقچی تموم شد دیگه شهید فلوید رو دیگ کجا دلمون بزاریم...
یک ایرانی
|
Sweden
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
لطفاً خبری از کشته شدگان و دستگیر شدگان و مفقودان اعتراضات سال 98 هم بذارید.
جالبه: تو آمریکا اعتراض کنی و همه جا رو به آتیش بکشی میشه "عتراض قانونی" و به حق هم هست. ولی تو ایران اعتراض کنی میشی "اغتشاشگر"!
دم باشگاه خبرنگاران جوان با این همه سانسوری که میکنه و فقط کامنت های به به و چه چه رو منتشر میکنه. از همین رویه شما میشه نتیجه گرفت که چقدر آزادی بیان داریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خیلی جالبه ۲۳۰نفر در اعتراضات به فقر کشته شدن هیچ مقامی یا خبرگزاری بهش نپرداختند اما یک نفر در آمریکا که مست بوده پول تقلبی داشته وچیزهای دیگر که آدم خجالت میکشم بگه براش عزاداری میکنن خجالت اوره ....تمام نظرات را بزارید ایسناگرام نظرات از زمین تا آسمانه فرقشه با خبرگزاری های داخای
کوروش
|
Germany
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
بزودی جمهوری اسلامی آمریکا....بله ترامپ کثافت سلیمانی رو شهید کردی اینم عوارض جانبی مرگضبر خائنین وسران آمریکا
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
کجان سلبریتی های ایران که بیان محکوم کنن شمع روشن کنن شعار بدن , اشک تمساح بریزن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
مرگ بر حکومت ظالم آمریکا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
مال ما خیلی خوبه ?? همینی ک همه چیز ده برابر شدن ظلم نیس ولا کرونا بیشتر رحم داره تا دولت ما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
مرگ بر دولت لیبرال و اصلاح طلب ایران درود بر اصل جمهوری اسلامی ایران
مهران
|
Germany
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
توی امریکا چند نفر توی این اعتراضات مردند؟
پاسخ ها
محمدیاسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
چندین برابر همون تعداد که تو پادگاناشون تلفات دادن و نگفتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
انهایی که آمریکا رو مهد آزادی حقوق بشر وپیشرفت میدونند خوب گوش کنند باز هم از این کشور این صدا میاد ...من نمی تونم نفس بکشم .... خدا فرج امام زمانمونو برسون تا همه دنیا بتونه آزادانه نفس بکشه آمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
چرا وزارت خارجه موضع تند علیه پلیس امریکا نمیگیره و پلیس امریکا را یک سازمان تروریستی معرفی نمیکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
فاز اینایی که منفی میدن چیه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
می خوای دارایی های پلیس آمریکا رو بلوکه کنی؟
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
قابل توجه آمریکا دوستا...
اونایی که دوس دارن فرهنگشون بره بالا این چند روزه یه سر برن آمریکا مثل اونا! کتک بخورن برگردن تا قانون وضع بشه براشون...
آخه نافهمی و نابخردی تا کی...
افول آمریکا نزدیک است حزب الله پیروز است
ان الله بصیر بالعباد...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
فرض کنیم آمریکا از بین بره آیا آقازاده ها هم با اختلاس ورانت و رشوه با آمریکا میرن
ایمان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
همچین میگی انگار اگه اینجا اعتراض کنی تو خیابون میان با گل و شیرینی ازت استقبال میکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خخخ ایول همچین گفتی یه سر برن آمریکا انگار با بلیط مترو از شوش بخای بری مولوی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
راستی چرا غرب زدها از خشونت پلیس و دولت امریکا علیه مردمش حرف نمیزنن..
ایا کور هستن یا کر
یا شاید میترسن گرین کارتشون بسوزه یا بچه هاشون اخراج بشن
امپراطور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
من میترسم آمریکا اینترنت ایران رو قطع کنه بگه دوس ندارم مردم ایران اعتراض ببینن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
مگه مردم ایران اعتراض ندیدین امپراطور?
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
در کشور امریکا مردم اعتراض می کنند و نتیجه اش باعث ایجاد قانون جدید و رشد فرهنگ و جامعه انها خواهد شد. این فرق امریکا با دیگر کشورهای دنیا بخصوص کشورهای جهان سوم است که فقط سرکوب می کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
حرفی منطقی ایست
saeed
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خالی کردن فروشگاه ها رو میفرمایین و یا زیر گرفتن معترضان!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
فعلا که باعث سرکوب و قتل 16 نفر شده نه قانونی نه چیزی

اگرم به قوانینشون پایبند بودن این اتفاقا و اعتراض ها سالها پیش زمان مارتین لوتر تموم شده بود این چیزا فقط نمایش تبلیغاتی هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
راست میگه .انقدر رشد کردن که پلیساشون طرف رو میگیرن همونجا محاکمه میکنن همونجا هم حکم رو اجرا میکنن. اعدام با زجر وتحقیر ! عالی ترین نوع رشد فرهنگی ؟؟!!!
ehsan
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
منظورش این که تو آمریکا اگه ولسه قیمت محصولات داد بزنن فریاد رس دارن ولی توی واسه محصول داخلی خودمون اگه اعتراض کردی قانون تصویب میشه ولی فقط واسه مردم نه واسه بالایی ها.مثلا خودرو الان قانون واسش تصویب کردن ولی پژو پارس شده ۱۶۵میلیون که طبق قانون باید بشه ۸۹ میلیون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
لطفا از بغض سخنگوی وزارت خارجه یه خبر پخش کنید روحمون شاد شه
سید رضا مقدس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
دیگه خیلی دارن وقیح میشن این سیاست مدارای آمریکا، دیگه دارن به جایی میرسن که اینترنت کل کشور را هم قطع کنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
تو خوبی .. گوشتای خورشت سی تو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
لعنت به حکومت آمریکا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
چرا قیمه ها رو میریزی تو ماستا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
خیلی هم خوبن ..دولت ما ایراد نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
عجیبه پس این ارازل واوباش حامی امریکا وترامپ چرا خفه خون ولالمونی گرفتند چرا اظهارنظرنمیکنند،منظورم همون بیشرفهای تروریست دهه شصت ایران است که درکمپ بیشرفای کشور آلبانی بخاطر یک لقمه نون سگی ازصبح تاشب پای اینترنت وبرعلیه ایران وروسیه وچین توییت میکنند بیشرفهای ادمکش خائن وطتفروش همدست جنایات صدام یزید همین روزهاست که ازکشور البانی هم دربدر بشید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
احسنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
جا داره تشکر کنیم از بَروبَچ آمریکایی امسال روز قدس نرفتیم بیرون خودشون پرچم آمریکا رو آتیش زدن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خخخخ ایول عالی بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
توهمی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خیلی بجا بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خواهشا ول کنید این خبرهارو
به داد ماکتابداران برسید با این وضعیت معیشتی...
نه افزایشی نه چیزی جز استثمار و برده داری نوین چیزی در نهاد کتابخانه های عمومی نیست...
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
کتابخانی ناشناس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
هرچیزی جایگاه خودشو داره هم خبرهای خارجی هم خبرهای داخلی باید خبرها و صدای مظلومان آمریکا به همه برسه
محمدیاسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
ما بقیه مردم وضعیت معیشتیمون خیلی خوبه فقط مونده به شما کتابداران برسیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
کتاب را می خوانند نمی خانند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
مردم ما هم در آتش فقر و بی عدالتی و گرانی میسوزن , یه لطفی کنید قبل از پرداختن به دور دنیا یه نگاهی به خودمون بندازید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
آه از بی عاری مسئولان...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
هر چیزی جایگاه خودشو داره صدای مظلومیت مردم آمریکا باید توسط دنیا شنیده بشه مشکلات مردم ما هم از تحریم های حکومت ظالم آمریکاست
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
چطوری پمپ آب ؟!!!!!!!!!!
پاسخ ها
محمد امین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خخخ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
خخخخخ عالی
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر