کد خبر: ۷۳۷۷۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
کد خبر : ۷۳۷۷۸۲۱

اعتراض مردم آمریکا به خشونت پلیس همچنان ادامه دارد و تمامی ایالت‌های این کشور صحنه اعتراضات شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، پلیس شهر مینیاپولیس هفته گذشته جورج فلوید، شهروند بی‌دفاع سیاه‌پوست را که مدعی بود «کلاهبرداری» کرده به شکل فجیعی خفه کرد و به قتل رساند. طبق ویدئویی که از قتل این تبعه سیاه‌پوست آمریکا منتشر شده، پلیس پس از توقف، او را به زمین می‌زند و در حالی که بر گردن او زانو زده است، دستانش را از پشت می‌بندد. در این لحظه فلوید فریاد می‌زند که نمی‌تواند «نفس بکشد» و التماس می‌کند که او را نکشند. اما بی‌توجهی پلیس به او و فشاری که به گردنش وارد می‌شود باعث خفگی این شهروند بی‌دفاع می‌شود.

با گذشت حدود ۱۰ روز از قتل جورج فلوید به دست پلیس شهر مینیاپولیس، تمامی ایالت‌های این کشور صحنه تظاهرات به رفتارهای نژادپرستانه پلیس است. حتی موج این اعتراضات به برخی کشورهای دیگر از جمله آلمان، کانادا، یونان، آرژانتین و ... نیز رسیده است. 

پلیس برای سرکوب معترضان به روش‌های غیراخلاقی و غیرانسانی مختلفی همچون زیر گرفتن افراد با ماشین و تیراندازی مستقیم روی آورده است.

تداوم اعتراضات مردمی در آمریکا/ ترامپ: فکر نمی‌کنم به استفاده از ارتش برای مقابله با معترضان نیاز باشد!

تداوم اعتراضات مردمی در آمریکا/ ترامپ: فکر نمی‌کنم به استفاده از ارتش برای مقابله با معترضان نیاز باشد!

تداوم اعتراضات مردمی در آمریکا/ ترامپ: فکر نمی‌کنم به استفاده از ارتش برای مقابله با معترضان نیاز باشد!

تداوم اعتراضات مردمی در آمریکا/ ترامپ: فکر نمی‌کنم به استفاده از ارتش برای مقابله با معترضان نیاز باشد!

آخرین اخبار اعتراضات در آمریکا را در زیر بخوانید:

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۳:۰۷

دادستان ایالت مینه سوتا مدعی شد: متهمین پرونده قتل جورج فلوید براساس اتهاماتی که متوجه آنهاست محکوم خواهند شد.

وی افزود: اطمینان داریم آنچه در ویدئوی قتل جورج فلوید نشان داده می‌شود همان چیزی است که در واقعیت روی داده است.

پیش از این یک رسانه آمریکایی با انتشار فیلمی، دقایق پایانی زندگی جورج فلوید از لحظه بازداشت تا مرگ او را از زوایای چندین دوربین مداربسته به تصویر ‌کشید.

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۳:۰۶

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد: نامه‌ای را به ترامپ فرستادیم و در آن نسبت به افزایش حضور نظامیان در پایتخت اظهار نگرانی کردیم.

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۱:۵۸

شهردار واشنگتن از دولت فدرال خواست تا خیابان‌های پاتخت را از نیرو‌های نظامی که فراخوانده بود خالی کند.

یادداشت سناتور آمریکایی خشم معترضان را برانگیخت
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۱:۴۳

موجی از انتقادات تند پس از یادداشت «تام کاتن» سناتور تندروی آمریکایی در روزنامه نیویورک‌تایمز، متوجه او شده است. آمریکایی‌ها حتی این نشریه را هم مورد نقد قرار دادند.

کاتن روز چهارشنبه ذیل مقاله‌ای از دولت فدرال آمریکا خواسته بود تا ارتش را در راستای مقابله و مهار اعتراضات سراسری در آمریکا به کار گیرد.

این سناتور آمریکایی طی این یادداشت مدعی شد که گارد ملی و پلیس آمریکا در کنترل اعتراضات موفق نبوده و نتوانسته‌ به اعتراضات اخیر در این کشور پایان دهد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۱:۱۸

پایگاه اینترنتی نو دیس نوشت ۶ افسر پلیس آتلانتا به رفتار خشن با ۲ دانشجو متهم شدند.

لایحه پیشنهادی دموکرات‌ها برای کاهش خشم معترضان آمریکایی
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۱:۰۴

نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا به منظور کنترل افکار عمومی و کاهش سطح خشم معترضان آمریکایی، لایحه اصلاحات گسترده در حوزه رفتار پلیس را آماده کرده‌اند و به زودی درباره آن بحث خواهند کرد.

از جمله موارد پیش‌بینی شده در این اصلاحات، تجدید نظر در قوانین مربوط به مسئولیت‌پذیری پلیس، مقررات مصونیت پلیس و ایجاد یک بانک اطلاعاتی در رابطه با حوادث روی داده در این اداره از جمله مواردی است که دموکرات‌ها بر روی آن تمرکز کرده‌اند.

برنامه‌های مجدد آموزشی نیروهای پلیس از سایر مواردی است که قرار است ذیل این لایحه مطرح شود. انتظار می‌رود مجلس نمایندگان تا پایان ماه جاری میلادی درباره این لایحه رأی‌گیری کند. نانسی پلوسی در این‌باره اعلام کرده که از این لایحه حمایت کامل خواهد کرد.

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۲۰:۱۲

روزنامه ایندیپندنت نوشت نمایندگان پارلمان انگلیس از بوریس جانسون، نخست‌وزیر این کشور خواستند به سکوت خود پایان دهد و اظهارات ترامپ در واکنش به اعتراضات به مرگ جورج فلوید را محکوم کند.

افشاگری دوست فلوید: جورج هیچ مقاومتی در برابر پلیس نشان نداد
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۹:۴۱

موریس لستر هال، دوست دیرین جورج فلوید شاهدی کلیدی که در هنگام بازداشت و سپس قتل بی‌رحمانه شهروند سیاه‌پوست آمریکایی در خودروی او حضور داشته است و اعلام کرد فلوید در برابر بازداشت شدن از سوی پلیس مقاومتی از خود نشان نداد.

موریس لستر هال گفت: «فلوید تلاش می‌کرد که هیچ تنشی با پلیس نداشته باشد و به هیچ وجه در برابر اقدام پلیس برای بازداشت وی مقاومتی از خود نشان نداد.»

دوست جورج فلوید تاکید کرد: «او صرفا فریاد می‌کشید و خواستار کمک بود، زیرا در حال جان دادن بود. من هیچ گاه ترسی را که در چهره فلوید بود، فراموش نخواهم کرد.»

ثبت خشونت پلیس آمریکا در منطقه مَنهَتنِ نیویورک توسط عابرانی که در ترافیک گرفتار شده‌اند
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۸:۰۷
درگیری پلیس یونان و معترضان به قتل وحشیانه جورج فلوید مقابل سفارت آمریکا در آتن
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۵
سه پلیس دیگر متهم به همدستی در قتل وحشیانه جورج فلوید شدند
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۶:۳۳

 با ادامه اعتراضات در آمریکا به قتل جورج فلوید، شهروند سیاه‌پوست آمریکایی و نژادپرستی و رفتار وحشیانه پلیس آمریکا، روز چهارشنبه، دادستان‌ها، پرونده «درک چاوین» پلیس متهم به قتل را از نوع درجه سه به درجه دو ارتقا داده و سه پلیس دیگر را نیز متهم به همدستی با چاوین در قتل شناختند.

ایجاد ایست و بازرسی ارتش آمریکا در میدان نزدیک کاخ سفید
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۹

نیرو‌های ارتش آمریکا برای جلوگیری از نزدیک شدن معترضان به کاخ سفید در میدان نزدیک آن ایست و بازرسی ایجاد کردند. 

مخالفت مقامات عالی‌رتبه ارتش آمریکا با تهدید ترامپ
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۴۱

سی ان ان اعلام کرد تعداد قابل توجهی از مقامات عالی رتبه ارتش آمریکا با تهدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور برای اعزام نیروهای ارتش برای آرام کردن اعتراضات مخالفت کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۳:۳۷

زمانی که نیروهای امنیتی آمریکا با اسلحه یک معترض را به همراه پسربچه دو ساله‌اش در کالیفرنیا تهدید می‌کنند.

تداوم اعتراضات مردمی در آمریکا/ ترامپ: فکر نمی‌کنم به استفاده از ارتش برای مقابله با معترضان نیاز باشد!+ تصاویر و فیلم

اوباما: نمی‌توانیم ۴۰۰ سال نژادپرستی را به یکباره محو کنیم
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۹

باراک اوباما، رییس جمهور پیشین آمریکا با تایید تاریخ آکنده به نژادپرستی این کشور، در پیامی برای کاهش ناآرامی‌ها اذعان داشت: ما توان آن را نداریم که ۴۰۰ سال نژادپرستی را ناگهان محو کنیم.

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۵

به گزارش آسوشیتدپرس، تاکنون بیش از ۱۰ هزار نفر در اعتراضات اخیر آمریکا دستگیر شده‌اند.

تظاهرات در برابر برج ترامپ در نیویورک
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۷

هزاران نفر از مردم آمریکا در اعتراض به نژادپرستی در این کشور، در برابر برج دونالد ترامپ در نیویورک تظاهرات کردند.

تداوم اعتراضات مردمی در آمریکا/ ترامپ: فکر نمی‌کنم به استفاده از ارتش برای مقابله با معترضان نیاز باشد!+ تصاویر و فیلم

تظاهرکنندگان در نیویورک: نژادپرستی بیماری همه‌گیر در آمریکاست
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۵

یکی از شرکت کنندگان در تظاهرات شهر نیویورک در اعتراض به قتل جورج فلوید به دست نیروهای امنیتی آمریکا، پلاکاردی در دست گرفته بود که روی آن نوشته شده بود: نژادپرستی هم یک بیماری پاندمی (همه گیر) در آمریکاست.

حضور اسب سواران سیاه‌پوست در حمایت از معترضان آمریکایی
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۱۰:۲۸

در پی اعتراضات شهروندان ایالت‌های مختلف آمریکا به بی‌عدالتی و تبعیض نژادی در این کشور، کابو‌های اسب سوار سیاه‌پوست تگزاس نیز به معترضان مرگ جورج فلوید پیوستند.

شعار جالب توجه تظاهرکنندگان آمریکایی
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۷

در تظاهرات در اطراف کاخ سفید علیه کشته شدن جرج فلوید، شهروند سیاه پوست آمریکایی به دست نیروهای امنیتی این کشور، یکی از تظاهرکنندگان پلاکاردی در دست داشت که روی آن نوشته شده بود: ”جهان از نفاق آمریکا آگاه است».

ظاهر شدن نام ترامپ با جستجوی کلمه «نژادپرست» در توئیتر
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۴

خبرگزاری فرانسه اعلام کرد به محض جستجوی کلمه «نژادپرست» به زبان انگلیسی در توئیتر، نام دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ظاهر می‌شود.

ارتش آمریکا برای سرکوب معترضان وارد خیابان‌ها شد
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۱۹

رسانه‌های مختلف تصاویری را از حضور نیرو‌های ارتش آمریکا در خیابان‌های شهر واشنگتن منتشر کردند.

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۸:۴۶

اعتراضات مردمی علیه تبعیض نژادی در آمریکا به بیش از ۳۵۰ شهر گسترش یافته است. معترضان در سراسر آمریکا شعار «نمی‌توانم نفس بکشم» سر می‌دهند. در بیش از ۴۰ شهر از جمله نیویورک و واشنگتن مقررات منع آمد و شد (حکومت نظامی) وضع شده است.

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۸:۴۵

اداره پلیس نیویورک اعلام کرد در اعتراضات شب گذشته در نیویورک، ۹۰ نفر بازداشت شدند.

ترامپ: فکر نمی‌کنم نیازی به استفاده از ارتش برای مقابله با اعتراضات باشد
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۸:۳۹

رئیس‌جمهور آمریکا که پیش از این گفته بود اگر امنیت به ایالت‌ها بازنگردد ارتش وارد عمل می‌شود، با عقب‌نشینی از مواضع خود اعلام کرد تصور نمی‌کند نیازی به ارسال نیرو‌های ارتش آمریکا به شهر‌ها برای سرکوب اعتراضات وجود داشته باشد.

رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با نیوزمکس در پاسخ به سوالی درباره ضرورت ارسال نیرو‌های ارتش برای مقابله با اعتراضات گفت: «بستگی دارد. فکر نمی‌کنم مجبور شویم چنین کاری کنیم. از اختیارات قدرتمندی برای انجام این کار برخورداریم.»

۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۸:۳۸

«نانسی پلوسی» رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در بیرون ساختمان کنگره در میان معترضان ظاهر شد و با آنان همراهی کرد.

تداوم اعتراضات مردمی در آمریکا در پی قتل بی‌رحمانه جورج فلوید/

تداوم اعتراضات ضد نژادپرستی مقابل کاخ سفید
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۸:۳۷

خبرنگار سی‌ان‌ان از واشنگتن دی سی گزارش داد: معترضان در تمام طول روز و پاسی از شب مقابل کاخ سفید حضور داشتند. در پارک مقابل کاخ سفید و در میان معترضان، نیرو‌های امنیتی آمریکایی مشاهده می‌شوند. گفته می‌شود حدود دو تا سه هزار عضو گارد ملی آمریکا در سراسر این کشور مستقر شده‌اند. شرایط در حال تغییر است. این یک تظاهرات کاملا مسالمت آمیز است.

وی افزود: معترضان در اینجا سرود می‌خوانند و شرایط همانند برگزاری یک کنسرت در اینجاست. یک سری از معترضان اینجا را ترک کرده اند، اما انتظار می‌رود تا بار دیگر به این پارک بازگردند. این در حالی است که انرژی و خشم معترضان همچنان به قوت خود باقی است. معترضان توسط نیرو‌های امنیتی از کاخ سفید دور شده‌اند. طی چند روز گذشته هم معترضان در این پارک حضور داشتند. یک دیوار آهنین بزرگ در اینجا گذاشته شده است و این بدان معناست که هیچ کسی از کاخ سفید نمی‌تواند این تظاهرات را ببیند.

خبرنگار سی‌ان‌ان ادامه داد: در این پارک همان کلیسایی قرار دارد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا چند روز پیش در مقابل آن انجیل به دست حاضر شد و عکاسان از او عکس گرفتند. ما با مسئولان کلیسای سنت جونز صحبت کردیم و آن‌ها به ما گفتند که برای نخستین بار از زمان حملات یازده سپتامبر، اکنون عبادت کنندگان اجازه ندارند وارد این کلیسا شوند، زیرا این نیرو‌ها مسیر منتهی به این کلیسا را مسدود کرده اند. این‌ها نیرو‌های فدرال هستند. مقامات واشنگتن دی سی در ارتباط با حضور نیرو‌های فدرال در این شهر ابراز نگرانی کرده اند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۸۵
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
اول از همه پلیس قاتل باید اعدام شود و مجازات پلیس به صورت قانون در اید باید نژاد پرستی و بی عدالتی و خشونت پایان یابد خشونت دولت امریکا و بی عدالتی باید نسبت به مردم امریکا و مردم کشورهای دیگر جهان پایان یابد تحریم و فشار حداکثری امریکا علیه ایران باید متوقف شود تحریم دارو و غذا و سایر تحریمها باید متوقف شود دولت امریکا باید رفتارش را نسبت به کشورهای مستقل تغییر دهد و دست از دشمنی بر دارد .
ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۸
شیوه دستگیری افراد رنگین پوست و سفید پوست در امریکا کاملا متفاوت است پلیس وقتی به دنبال یک سفید پوست می رود که مدارک کافی غیر قابل انکاری پیدا کند و وقتی به سراغش رفت یا به فرد هشدار می دهد که برگردد و دستانش را پشت سرش بگیرد یا به زمین بخوابد و بعد دستانش را می بندد و بدون خشونت سوار ماشین کرده و به دادگاه می برد و در دادگاه هم فقط بر اساس شواهد و مدارک با او برخورد می شود اما در مورد سیاه پوستان پلیس بدون مدارک کافی و اغلب با شهادت یک فرد ناشناس به دستگیری اقدام می کند و در هنگام دستگیری به دنبال بهانه ای برای کشتن یا اعمال خشونت علیه او است اگر ببیند طرف دستش را داخل جیبش کرده به او شلیک می کند انگار طرف می خواهد از جیبش ,اسلحه دراورد خودکار را به چشم اسلحه می بیند پلیس با چوب یا باتوم به جان سیاه پوست می افتد با ضربه محکم او را پرت می کند با خشونت تمام او را کتک می زند وقتی پلییس زانوی خودش را در گردن فرد قرار می دهد و همین طور نگه می دارد معلوم است که به دنبال خفه کردن او است چرا او را با دادگاه نمی برد البته در دادگاههای امریکا هم حق با سفید پوستان است و حقوق سیاه پوستان در بیشتر اوقات پایمال می شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
بنظر من امریکاییادباید بیان ایران یهفته زندگی کنن تا بدونن چیکار دارن میکنن با خودشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
ترامپ گفته که نیازی به استفاده از پلیس برای مقابله با معترضین نیست اولا باید می گفت نیازی به ارتش برای کشتن مردم نیست پلیس خوب می تواند مردم را بکشد در کشوری که پلیس مردم را می کشد در حالی که پلیس وظیفه اش دستگیری مجرمان است نه بیگناهان ببینید ارتش با مردم چه کار می کند ارتش وظیفه اش مقابله با دشمن خارجی است نه مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
پلیس کارش دستگیری مجرمان و تحویل ان به دادگاه است اما پلیس در امریکا متهم را دستگیر می کند و خفه می کند و همزمان چند پلیس تماشا می کنند و به رفتار خشن اعتراض نمی کنند و مانع اقدام او نمی شوند و چند نفر رهگذر به رفتار پلیس اعتراض می کنند ولی توجهی نمی کنند یک رهگذر از این ماجرا فیلم می گیرد دادگاه امریکا با وجود همه شواهد پلیس قاتل و شریکان او را تنها از شغل پلیسی اخراج می کنند و بعد انها را مورد محافظت قرار می دهند که مبادا کسانی بخواهند انها را بکشند در حالی که حکم قتل عمد سفید پوستان , قصاص است اما در مورد سیاه پوستان تنها اخراج و محافظت اجرا می شود این یعنی بی عدالتی و چون مربوط به نژاد است می شود نژاد پرستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
اون دسته از دوستانی که هنوز میخوان امریکا رو بزک کنند دارن میبینن که بزک که سهله دیگه عمل زیبایی هم روش جواب نمیده.دیگه مردم خودشون به تنگ اومدند میگن نمیتونیم نفس بکشیم.نمیدونم چرا هنوز یه عده اصرار دارند بگن نه امریکا نازه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
این معترضین، ازدیدهمه ی دولتها، اراذل واوباش وخرابکار ووابسته به بیگانه هَستند!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
درود بر مردم انقلابی آمریکا
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
ماسک .بزک و دوزک کنار رفته و
صورت لخت شون اشکار شده
قابل توجه برخی ها مثل مهناز خانم
پس چرا لال شده
شاید هم کور شده
نمیبیند
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
دمل سرطانی 400 ساله
سر باز زده
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
میدونین چرا آمریکا رو به افول هستش؟؟؟ بخاطر اینه جنگ را با خدا شرو کرده و تاریخ نشان داده هر قدرتی با خدا در افتاد برافتاد، اینگونه که مدتهاست یه عده مثلا باسواد آمریکا را خدا می نامیدند و آنریکا باورش شده بود حالا خدا اومده میگه هیچ قدرتی بالا دستش نیست
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
امریکا 400 میلیون جمعیت داره و در عرض چند روز از اغتشاشگران کسی نمرده !!!!!
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
تو امریکا اعتراضات هست ولی خیلی کم فوت شدند با اینکه تقریبا همه سلاح دارند ولی پلیس امریکا احاطه کامل و کنترل کامل بر اسلحه داره اگه تو ایران این مقدار اسلحه دست مردم بود تقریبا همه نیروهای پلیس کشته میشدند یا ۱۰۰ ایرانی تو تظاهرات کشته میشدند واقعا پلیس امریکا خیلی باید قوی باشه که این همه اسلحه را بتونه در دست مردم کنترل کنه
ندا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
مشکلات خودمونو ول کردیم چسبیدیم به آمریکا چه ملت جالبی هستیم !!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
تو آمریکا ی نفر رو کشتن پلیس یونان با مردمش درگیر شده بردگی ذهنی کشور ها نسبت به آمریکا کی تموم میشه....
دریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
خرداد ماه خون و قیام است که شاهد نابودی آمریکا در این ماه هستیم.
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
نه آمریکا مهمه ونه مردمش چو دولت ومردم آمریکا مثل همند ..مسئله مهم ما اینه که آتش سوزیهای عمدی که به جان جنگلها وپارکها افتاده مهار بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
صادق زیبا کلام کجاست؟ آمریکا بزک کنان خائن وطن فروش کجان؟
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
چرا نمی گین مردم آمریگا اموال مردم وفروشگاه رو تو آمریکا دارند غارت می کنند.چرا فقط صحنه اعتراضات رو نشون میدین چرا غارت هایی که توسط مردم انجام میشه رو نشون نمی دهید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
خواهر من نیو یورک زندگی می کنه می گه دولت آمریکا ورود کالای چینی رو ممنوع کرده وهمه از اینکار راضی هستند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
توی آمریکا تظاهرات شده و در مجموع نهایتا 20 نفر مردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
مردم اونا دست به تفنگ نبردن یا به مکان های حساس حمله نکردن. وگرنه پلیس آمریکا بهشون نشون میداد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
مطمئنی
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
بقیشون دچار ضربه خفیف مغزی شدن
فهرجی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
ژئوپولیتیک بررسی کند؛ چرا وقتی تو آمریکا زلزله میاد، بعضیها تو ایران میلرزند!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
آمار خیلی بیشتر از ایناست اعلام نمیکنن خیلی خیلی بیشتر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
امیدوارم روزگار انتقام ایران یمن و بچه های سوریه رو از آمریکا ومردمش بگیره
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
داداش اونجا امریکاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
آخی چقدر بارحم ومروت بودند که بیشتر از 20 نفر رو زیر پاشون خفه نکردن یا با ماشین از روشون رد نشدند.چقدر انسان دوستند انقدر که همه ی مردمشون تو این وضع کرونا تو امریکا خوشی زده زیر دلشون اومد بیرون ددر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
مسیح علی نژاد وطن فروش کجاست ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
اتفاقا وطن پرست است، اما وطنش آمریکا ست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
تو یه پناهگاه حتما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
داره فکر می‌کنه چطوری قتل جرج فلوید رو به جمهوری اسلامی بچسبونه. البته وطنفروشای مزدور بی.بی.سی هم احتمالا دارند کلی فسفر میسوزونند تا یه جوری اوضاع آمریکا رو به ایران ربط بدند. مثل کرونا که تلاش می‌کرند ایران رو مقصر انتشارش تو دنیا جلوه بدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
قابل توجه اون کسایی که توی این چند روز می گفتن امریکا اینترنت رو قطع نکرده دیشب خانم مرضیه هاشمی گفت نتها اینترنت قطع که تلفن ها رو هم قطع کردن پس اینقدر نه از امریکا بترسید نه ان رو بزرگ کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
من صدای امریکا رو هر روز میبینم خبرنگاران با جزییات تمام گزارش میدهند و از اتش زدن و سوزاندن فروشگاهها و... خبر میدهند و حتی تعداد دستگیر شدگان و کشته های تظاهرات.
exotic
| United States |
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
من الان دارم بازی انلاین پنزر راش با امریکایی ها حرف میزنم هیچکی مشکل اینترنت نداره
ناشناس
| United States |
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
پس این همه تصاویر از کجا میاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
شما که صدای آمریکا را میبینی چطوری صدا را میبینی ,??? بعد کی داره این صدا را به شما میرسونه ? دقت کردی همونا که زیر مشت و لگد دارن له میشن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
توی آمریکا اینترنت خیلی مناطق رو قطع یا مختل کردن فقط به شبکه های حامی حکومت و سرمایه داری اجازه تصویربرداری و اعلام آمار دروغین برای کنترل جو روانی میدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
اینجا حرف سر قطع اینترنته که بعضیها ادعا میکردند آمریکا اینترنت رو به هیچ وجه قطع نمیکنه ولی توی یه سری از ایالتها حتی تلفن رو قطع کردند. البته موضوع دیگه‌ای که هست اینه که کشور و سازمان تروریستی و جاسوسی نیست که شلوغیهای آمریکا رو هدایت کنه و اگه اینترنت رو قطع هم نکنند ضرر چندانی نمی‌کنند. از طرف دیگه تمام شبکه‌های اجتماعی مطرح دست خودشونه و هر خبری رو هر جوری بخواند بولد می‌کنند و اگه ببینند اوضاع از کنترل خارج میشه همونجا همه رو سانسور می‌کنند. فعلا دارند اوضاع رو رصد و سران اعتراضات رو شناسایی می‌کنند. مطمئن باشید سر فرصت چنان حذفشون می‌کنند که کسی اصلا متوجه نشه همچین افرادی هم وجود داشتند. فکر کردید آمریکا با سلام و صلوات دنیا رو قبضه کرده؟
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
باشه باور میکنیم
فقط شما راست میگین
اینجا خوبه آمریکا بده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
اینترنت مرضیه هاشمی فکنم ایرانسل یا همراه اول که قطع
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
اینترنت مختص به واشنگتن و به خصوص اطراف کاخ سفید قطع شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
پس این صدای امریکا این همه مدت کجا بوده که صدای مردم امریکا تو حنجره شون حبس بوده و الان داره خودشو نشون میده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
نیروی تو آمریکا نیست تمام نیروهای نظامی پخش شده تو کشورهای مختلف
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
امریکا رو به افول هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
تمام ارتش توی خیابون هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
با این اوضاع حتما سردم داران امریکا از ترامپ حمایت خواهند کرد تا دوباره رئیس جمهور شودچون خودشان نژادپرست هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
آمریکا دست سرمایه داران نژادپرست و بی شرافت است که فقط یک درصد از جمعیت آمریکارو تشکیل میدهند شایدم کمتر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
مرگ برامریکا و اسراییل
ناشناس
|
Serbia
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
مرگ بر امریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
تو این یک هفته که تو امریکا تظاهرات شده عربستان و اسراییل هیچ غلط اضافی نکردن واقعا دنیای بدون امریکا خیلی دنیای امنیه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
امریکا رو بع نابودی است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
احسنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
قطعا اعتراضات به تجزیه این کشور منجر نمی شه اما چندین واقعیت در جامعه آمریکا را به رخ جهانیان کشاند.
برخورد بسیار خشن پلیس این کشور با معترضان و سرکوب شدید، نژاد پرستی در جامعه آمریکا. اعتراضات همراه با تخریب به اموال عمومی. سرقت و هجوم مردم به فروشگاه ها به واسطه فقر
و این که ترامپ از کسانی که در جامعه ما به اموال عمومی حمله می کنه حمایت می کنه اما اونجا اراذل و اوباش محسوب می شن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
حرف شما جای تعجب داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
اعتراضات اگر ادامه یابد قادر به جدا شدن ایالتهای امریکا از همدیگر است
امپراطور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
تحلیل این دوست مون درسته.
این اعتراضات فقط به وجهه آمریکا صدمه میزنه
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
چرا اگر خدا بخاد وموعد رسیده باشه حتما امپرالیسم سقوط میکنه
عمار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
بنام خداوند جان و خرد :
ترامپ: برای بازدید به پناهگاه کاخ سفید رفتم و نه ترس از معترضان!!! .
ترامپ تروریست جنایتکار دروغگو چرا قبل از این قیام و انقلاب مردمی ضد نژادپرستی و ضد بی عدالتیها و تبعیضهای مختلف اجتماعی در آمریکا شروع بشه نرفته بودی از پناهگاه کاخ سفید بازدید کنی ؟!!! شماره معکوس نابودی تو و دارو دسته سفاک نژادپرستت و همپیمانانت شروع شده و به زباله دان تاریخ بشریت جهنم اسفل السافلین انداخته خواهید شد به زودی زود پیروزی قیام انقلاب کنندگان مردم رنگین پوستان و مستضعفین و ستم کشیدگان و محرومان بینوایان فقیران تهی دستان بیچارگان درماندگان نزدیک است فقط باید متحد و یکپارچه و هماهنگ و شجاعانه و ایثارگرانه و شبانه روزی پایمردی کنید و از دیکتاتورها فراعنه برده داران مستکبرین نژادپرستان نهراسید و نترسید و ایستادگی کنید تا پیروزی نهایی مداومت داشته باشد و بدانید که این قیام و انقلاب نه متعلق به دمکراتهاست و نه متعلق به دیگر جناهای سیاسی آمریکاییهاست متعلق به مردم مومنین مستضعفین آزاده اندیشان عادل عدالت خواه ستم کشیدگان مظلومان آمریکاست که صدها ساله ظلم و ستم فراعنه برده داران نژادپرستان ظالم و ستمگر را تحمل کرده اند متعلق به مومنین ستم کشیدگان مستضعفین مظلومان و آزاده اندیشان خردمندان عدالت خواهان عادل متحد و یکپارچه سر تا سر جهان است . والسلام و صلوات التماس دعا .
پاسخ ها
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
انشاءالله ، امام زمان جهان در انتظار است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
احسنت
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
روش‌های غیراخلاقی و غیرانسانی مختلفی همچون زیر گرفتن افراد با ماشین و تیراندازی مستقیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۶
هفت دقیقه با خونسردی تمام داشت جون دادن یه انسان رو تماشا میکرد و پلیسای دیگه هم انگارنه انگار که داره اتفاقی میفته.تو حیوونا هم خیلی وقتا رحم ومروت دیده میشه پایینتراز حیوونن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
لعنت بر ترامپ
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
ترامپ قمار باز
روح بزرگ سردار سلیمانی تو را بیچاره خواهد کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
واقعا بعد از شهادت سردار دیگه جهان روی خوش ندیده
محمد
|
United States
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
با سلام. بنده چند ترفند برای مهار قدرت نظامی آمریکا. بر علیه مردمانشان دارم یک. تحریم جهانی به آمریکا. و و هشدار نظامی. به آمریکا. از سوی کشورهای جهانی. دوم. ایجاد اختلاف بین دوحذب آمریکا دموکرات و ... ۳ در مرحله آخر. تقویت. گارد نظامی سیاه پوستان شیوه های دارم میتوان با کمترین. تجهیزات. آمریکا را تجزیه کرد. ۴یکصدا کردن فرماندهان ایالت برای جدا سازی از امریکا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
خخخخخ
بابا تو دیگه کی هستی
خخخخخ ، منو از خنده کشتی خخخخخ هاهاهاها ، مغز به این متفکری داشتیم و خبر نداشتیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
تحریم جهانی امریکا ممکن نیست چون امریکا حق وتو در سازمان ملل را دارد و همچنین همواره کشورهای اروپایی و کشورهای مرتجع منطقه حامی امریکا هستند هشدار نظامی به امریکا که قویترین قدرت نظامی جهان است واقعا شبیه شوخی است اختلاف بین دو حزب امریکا همواره وجود داشته است اما هیج وقت این اختلافات نمی تواند تا تجزیه کشور پیش برود در کل تنها راه برای تجزیه امریکا ادامه یافتن طولانی مدت اعتراضات و خشونتها در امریکا و هرج و مرجهای داخلی است که دولت را مجبور به اعلام جدا شدن ایالتهای مورد اختلاف کند که این حالت خیلی پیچیده است
ناشناس
| United States |
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
خخخخخخخخخخخخخخ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
فکرت خیلی بازه و نترسی ، مطمئن باش به یع جایی میرسی . توکلت الی الله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
احسنت
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
محاله آمریکا تجزیه بشه
این قدر نابغه داریم شما رو میگن ؟؟؟!!!
این اعتراضات هم تموم میشه
در ضمن ترامپ از این اعتراضات بهره مند خواهد شد!!
وقتی نانسی پلوسی به جمع اغتشاشگران پیوست یعنی دوباره ترامپ ریس جمهور شد !!
این یه بازیه بین خودشون
به همین خیال باشین که امریکا تجزیه یبشه
حسين
|
Germany
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
شيوع ويروس كرونا در سطح جهان از جمله آمريكا و ناتوانى اين كشور (در امر مبارزه با اين اپيدمى و سرقت ماسك از كشورهاى ديگر و همچنين تظاهرات ضد نژاد پرستى اخير مردم آمريكا در سراسر كشور چهره واقعى نظام و سيستم سياسى حاكم بر آنرا بدفعات به جهانيان شناساند در حقيقت اين دو رويداد نشانگر و بيانگر زوال تدريجى فرهنگ و تمدن آمريكائى و آغاز پايان آن ميباشد،امريكاى جنايتكار در درون خود به چالش كشيده شده است، نكته جالب در اين ميان سكوت قبرستانى اصلاح طلبان و ليبرالهاى وطنى در قبال اين رويدادها و مقابله آمريكا با آن و بويژه رويداد اخير و بر خورد نژاد پرستانه پليس آمريكا با سياهپوستان ميباشد،كسانيكه تا ديروز آمريكا را بزك و دوزك ميكردند و چهره پليد و جنايتكار آنرا روتوش ميكردند امروزه در پستوهاى خود خزيده اند و روزه سكوت گرفته اند،كسانيكه مدعى حقوق بشر،دمكراسى،آزادى بيان،و جامعه مدنى هستند مثل اينكه گم شدند
Mohsen goodarzvand
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
خون حاج قاسم بهایی داره که ترامپ الان یک بخشی از اون رو داره پس میده.
ایشاله که آمریکا تجزیه بشه و دنیا از دست خباثت هاش راحت شه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
انشالله
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
خدا یا شکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
مرگ بر امریکا
طاهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
حرکت اعتراضی آمریکایی ها هدفمند نیست و نتیجه ای در برنخواهد داشت زیرا اینها درخواست رفع تبعیض نژادی دارند که می تواند با تصویب یک قانون و یا تنبیه و مجازات پلیس مجرم، خاتمه یابد. درخواست معترضین اعلام استقلال یا تجزیه نیست که پیامد خطرناکی برای آمریکا به دنبال داشته باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
شاید شما درست بگی پس یعنی به عقل خودشون نمیرسه?!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
هست عزیزم هست رسانه های همه دست لیبرال ها هست نمیزارن درخواست واقعی مردم برای تغییر در حکومت آمریکا به تصویر کشیده بشه
امپراطور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
اعتراضات سرکوب میشع.
و گروه نژاد پرست دوباره به ترامپ رای میدن
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۳/۱۵
بله موافقم
ترامپ از این مسئله به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده خواهد کرد و دوباره رییس جمهور میشه
خیلی از اعتراضات سازماندهی شده است
محاله امریکا تجزیه بشه
با یک قانون محکم و مجازات پلیس خاطی قضیه به خوبی پایان خواهد یافت
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر