کد خبر: ۷۳۹۸۷۶۸
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰
۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۰
کد خبر : ۷۳۹۸۷۶۸
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

مدیر بین الملل دانشگاه خوارزمی گفت: تقویت فضای مجازی و سامانه‌های آموزشی باعث رشد و پیشرفت مقالات بین المللی دانشگاه‌ها شده است.

رشد ارتباطات و مقالات بین المللی با تقویت فضای مجازی

کامران احمدگلی، مدیر بین الملل دانشگاه خوارزمی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تاثیر ویروس کرونا بر ارتباطات بین المللی دانشگاه‌ها اظهار کرد: ویروس کرونا از همان ابتدا امور مربوط به دانشگاه و مسائل کاری ما را دچار سردرگمی کرد.

او افزود: از شروع ویروس کرونا حدود چند ماهی می‌گذرد، اما با گذشت زمان روند کاری ما در دانشگاه بهبود یافته است و تمام مراکز آموزش عالی برای پیشبرد سریع‌تر کار‌ها، آموزش مجازی را در نظر گرفته اند.

احمدگلی با بیان اینکه روابط بین المللی دانشگاه‌ها از طریق آموزش الکترونیکی پیشرفت کرده است، تاکید کرد: آموزش الکترونیکی این امکان را به وجود آورد تا بسیار راحت‌تر نسبت به گذشته در وبینار‌های بین المللی شرکت کنیم و با این کار بُعد مسافت و هزینه‌ها از بین می‌رود و روابط در پایه قوی تری شکل می‌گیرد. براین اساس وجود کرونا، شرایط مثبتی در این حوزه برای ما ایجاد کرده است.

تقویت فضای مجازی با مقالات بین المللی

مدیر روابط بین الملل دانشگاه خوارزمی با اشاره به تاثیر ویروس کرونا بر رشد مقالات علمی دانشجویان تصریح کرد: تقویت فضای مجازی باعث رشد و پیشرفت همکاری‌های بین المللی به خصوص مقالات علمی مشترک دانشگاه‌ها شده است.

احمدگلی در پایان یادآوری کرد: امیدواریم در آینده بتوانیم شرایط بهتر و موفق تری در حوزه مقالات مشترک و مقالات بین المللی دانشجویان داشته باشیم.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ