کد خبر: ۷۴۱۷۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴
۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۴
کد خبر : ۷۴۱۷۰۵۰

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی گفت: ۱۷ ایده به مرحله نهایی رویداد انتخاب ایده‌های برتر نخستین استارتاپ ویکند صنعت برق در تبریز راه یافت.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،اکبر فرج نیا   مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی روز چهارشنبه در مراسم داوری نهایی رویداد استارتاپ صنعت برق، اظهار کرد: ۳۰ ایده از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و چند استان مرکزی کشور به دبیرخانه رویداد استارتاپی برق رسید که هیات داوران ۱۷ ایده را انتخاب کردند.

او افزود: هیات داوران فردا رای خود را اعلام و سه ایده برتر را معرفی می‌کنند که ضمن دریافت جوایز نقدی با صاحبان این ایده‌ها قرارداد‌های اجرایی امضا می‌شود.

فرج نیا با اشاره به اینکه این رویداد استارتاپی با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز برگزار می‌شود و از دی ماه سال گذشته کار‌های اجرایی آن آغاز شده بود، ادامه داد: مدیریت مصرف بهینه انرژی، مدیریت چالش‌های پیش روی صنعت برق، بالا بردن تحمل دیجیتال از جمله اهداف برگزاری رویداد استارتاپ ویکند صنعت برق است.

رییس دانشگاه تبریز نیز در این مراسم گفت: مصرف برق در کشور بالا رفته است و بخشی از این افزایش ناشی از وجود مشکلات و ضعف‌های فرهنگی در جامعه است.

میر رضا مجیدی با انتقاد از توجیه مصرف بی رویه برخی افراد مبنی بر اینکه به ازای هر میزان مصرف هزینه می‌پردازند، خاطرنشان کرد: این مشکل فرهنگی و احساس مسوولیت در این خصوص لازم و ارزشمند است.

اطاعتی نماینده هیات داوران این جشنواره نیز گفت: ایده‌های استارتاپی باید امکان اجرایی شدن را داشته باشد و مدل مناسبی برای کسب و کار باشد.

او اظهار کرد: ارایه مدل مناسب برای درآمد زایی از دیگر شاخص‌ها و اولویت‌های هیات داوران برای معرفی ایده‌های برتر خواهد بود.

 این رویداد در محور‌های کاهش انرژی در اوج مصرف، تحول طرح‌های دیجیتال در صنعت برق و مدیریت مصرف انرژی با همکاری مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز برگزار و فردا با اعلام ایده‌های برتر به پایان می‌رسد.

به سه طرح اول تا سوم این رویداد پس از داوری به ترتیب ۱۵، ۱۰ و ۸ میلیون تومان جایزه اهدا و قرارداد‌هایی به ترتیب به ارزش ۱۵۰، ۱۰۰ و ۸۰ میلیون تومان منعقد می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ