کد خبر: ۷۴۴۶۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۵
کد خبر : ۷۴۴۶۱۵۲

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: ۲۲ واحد از واحد‌های غیرفعال استان در سه ماهه اول سال جاری به چرخه تولید بازگشته اند و تاپایان سال ۱۰۰ واحد دیگر احیا می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،حبیب امین زاده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی  در جلسه بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی و صنعتی هشترود از کسب رتبه اول کشوری سازمان صمت آذربایجان شرقی در برنامه‌های جهش تولید خبر داد وگفت: براساس ارزیابی محور‌های ۱۲ گانه جهش تولید از سوی وزارت صمت استان در بین ۳۲ استان رتبه اول کشوری را در سه ماهه اول سال جهش تولید به خود اختصاص داد.
او گفت: به منظور حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی بیشترین میزان صدور جواز تأسیس، پروانه بهره برداری بوده و در راستای تأمین مواد اولیه تولیدکنندگان استانی اقدامات و تمهیدات لازم پیش بینی و اجراشده است.
او  خاطرنشان کرد: یکهزار و ۶۱۰ طرح نیمه تمام در استان وجود دارد که برای تکمیل این طرح‌ها ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است و در صورت تکمیل این واحد‌ها برای ۱۲ هزار نفر اشتغال پایدار ایجاد خواهد شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی بر الزام دارا بودن بارکد برای لوازم خانگی تاکید کرد و گفت: کالا‌های اساسی و ارزاق عمومی مردم باید به قیمت مصوب عرضه شود در غیر این صورت تخلف محسوب شده و برخورد خواهد شد.
امین زاده  بر فعال بودن ستاد رفع موانع تولید استان تاکید کرد و گفت: ستاد تنظیم بازار ماهیت قانونی دارد و اجرای مصوبات آن الزامی است.
بهروزعبدلی رئیس اداره صمت هشترود هم نبود کشتارگاه در این شهرستان را باعث افزایش قیمت گوشت و مرغ نسبت به سایر شهر‌ها عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ