کد خبر: ۷۴۴۷۸۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
کد خبر : ۷۴۴۷۸۳۷

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طرح ملاقات بیماران کرونایی در فضای باز بیمارستان شریعتی مشهد به مرحله اجرا در آمد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، شاپور بدیعی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طرح ملاقات بیماران کرونایی در فضای باز بیمارستان شریعتی که یکی از ۳ بیمارستان دانشگاهی درگیر بیماران کرونایی در مشهد است به مرحله اجرا در آمد.

او افزود: کادر درمان کرونایی‌ها نزدیک به ۶ ماه است که خالصانه و صادقانه در حال خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی هستند و جان خود را به خطر انداخته‌اند تا جان همنوعانشان را نجات دهند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه بیمارانی که بیش از ۵ روز بستری بودند دچار افسردگی و ناراحتی شدید به ‌جهت نبود خانواده و بستگان خود بر بالین آنان شده بودند، ادامه داد: به‌ منظور آنکه شرایط روحی بیمار بهتر شود و نتیجه درمان مثمر ثمر باشد اقدامی مناسب و اثربخش با عنوان طرح ملاقات بیماران کرونایی در فضای باز بیمارستانی در بیمارستان شریعتی که یکی از ۳ بیمارستان دانشگاهی درگیر بیماران کرونایی در مشهد است صورت پذیرفت.

بدیعی بیان کرد: در این اقدام ابتکاری بیمارانی که از شرایط عمومی بهتری برخوردارند با ویلچر و به همراه یکی از اعضای کادر درمان به فضای بیرونی بیمارستان می‌آیند تا برای چند دقیقه یک نفر از اعضای خانواده یا بستگان خود را با فاصله ۲ متری ببینند و جهت ادامه درمان روحیه مضاعف بگیرند و سپس به محلی که بستری هستند بازمی‌گردند تا مراحل درمان ادامه یابد.

او تصریح کرد: در زمان محدود ملاقات بیمار با خانواده و بستگان اکسیژن و دستگاه احیاء در فضای باز بیمارستانی قرار داده شده تا اگر در این بازه زمانی مشکلی برای بیمار به‌وجود آمد بلافاصله اقدام لازم بوسیله تیم درمانی ۵ نفره مستقر در محل ملاقات صورت پذیرد.
 
انتهای پیام//ف.س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
زهرا ابتدایی.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
اینکه درفضای باز بیمارستان شریعتی مشهد ملاقات کنندگان به ملاقات بیماران کرونایی میان بهترین تصمیم روگرفتن چون انها احتیاج به هم دردی دارن و وقتی ازنزدیکانشون به دیدارشون میان خیلیروحیه خوب میگیرن انشالاخداهمشونوشفابده واین ویروس لعنتی هرچه زودترتمام شود وملت مظلوم ما به ارامش برسن به امیدان روز
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ