کد خبر: ۷۴۵۲۲۴۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
کد خبر : ۷۴۵۲۲۴۳

پلیس رژیم صهیونیستی معترضانی را که در برابر اقامتگاه نتانیاهو تجمع کرده بودند، با خشونت متفرق کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه خبری تایمز آو اسرائیل، پلیس اسرائیل امروز معترضانی را که در برابر اقامتگاه نتانیاهو تجمع کرده بودند را به شکلی خشونت آمیز متفرق کرد.

طبق تصاویر منتشر شده، افسران پلیس اسرائیل تظاهرکنندگان خارج از محل اقامت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را به شکلی خشونت آمیز متفرق کرده و آن‌ها را به روی زمین کشیدند.

همچنین شبکه آر تی روسیه در این خصوص اعلام کرد طبق ویدئویی که از سوی «Ruptly» وابسته به شبکه آر تی منتشر شده، مشاجرات و درگیری‌هایی میان فعالان مخالف نتانیاهو و نیرو‌های پلیس در امروز یکشنبه دیده می‌شود.

تظاهرات امروز یکشنبه در حالی انجام شده است است که شب گذشته نیز پلیس رژیم صهیونیستی با معترضان درگیر شده بود. برای هفتمین هفته پیاپی معترضان شنبه شب در اعتراض به سیاست‌های خودکامه و پرونده‌های فساد «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، مقابل اقامتگاه او در قدس اشغالی دست به تظاهرات زدند.

معترضان علیه نتانیاهو طبق معمول اعتراضات اخیر علیه نخست‌وزیر، به اتهامات فساد اقتصادی او و همچنین ناتوانی کابینه او در مدیریت شیوع ویروس کرونا، اعتراض خود را بیان کردند.

صحنه اصلی اعتراضات در خارج از اقامتگاه نخست‌وزیر در قدس اشغالی صورت گرفت. تظاهرات علیه نتانیاهو به طور مرتب طی ماه‌های اخیر در این نقطه برگزار شده است. طبق گزارش رسانه‌های صهیونیستی، حدود ۵ هزار نفر در ساعت ۸.۳۰ بعد از ظهر در این مکان جمع شدند. همزمان صد‌ها افسر پلیس در محل مستقر شدند تا با هر خشونت احتمالی مقابله کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ