کد خبر: ۷۴۵۷۱۶۱
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۰
کد خبر : ۷۴۵۷۱۶۱

سخنگوی شورای شهر تبریز با تاکید بر اینکه شورای شهر تبریز و شهرداری محل شخصی نیست، گفت: در بدنه شهرداری و مدیران شهرداری انگیزه‌ای برای رفع مشکلات شهروندان وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران  جوان از تبریز،کریم صادق زاده  عضو شورای شهر تبریز افزود: خبرنگاران وظایف سنگینی در جامعه دارند و کمک بزرگی به شورای شهر و شهرداری می‌کنند، چراکه خبرنگاران باید هر فسادی که منجر به تحت تاثیری شورای شهر و شهرداری شود را در سریع‌ترین زمان اطلاع دهد.

او با بیان اینکه بنده در هیچ برنامه شهرداری که برای خبرنگاران برگزار کرد، شرکت نکردم، توضیح داد:، زیرا در این مراسم عدالت رعایت نشده بود و همه خبرنگاران دعوت نشده‌اند.

شورای شهر و شهرداری تبریز محل شخصی نیست

عضو شورای شهر تبریز با تاکید بر اینکه شورای شهر تبریز و شهرداری محلی شخصی نیست، گفت: حتی بنده نسبت به آن بنر با نام خبرنگاران هم مخالف بودم، زیرا نام همه خبرنگاران در آن درج نشده است.

او افزود: شهرداری تبریز دارای ۱۳ هزار پرسنل است که ماهانه ۱۰۰ میلیارد تومان حقوق پرسنل پرداخت می‌کند که این حقوق‌ها را مردم پرداخت می‌کنند و باید برای یک ریال آن هم پاسخگو باشیم.

مدیران شهرداری انگیزه‌ای برا رفع مشکلات شهروندان ندارند/مدیران کار نابلد خلع شوند

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز، متذکر شد: شاهد پیگیری نامه‌های ارجاع شده به شهردار تبریز هستیم، اما در بدنه شهرداری و مدیران شهرداری انگیزه‌ای برای رفع مشکلات شهروندان وجود ندارد.

انتقاد از تاخیر در بهره‌برداری از پروژه مقبرة‌الشعرا و پارک بزرگ تبریز

صادقزاده  به لزوم ایجاد دوباره اعتماد مردم به شهرداری و شورا، یادآور شد: مردم هزینه را پرداخت می‌کنند و در مقابل باید اثرات آن را ببینند و باید پروژه‌ای که شروع می‌شود، بلافاصله به اتمام برسد نه اینکه مانند پروژه مقبرة‌الشعرا، پارک بزرگ تبریز هیچ پیشرفتی نداشته و هر روز بهره‌برداری آن را به تعویق بیاندازیم.

او خاطرنشان کرد: اخیرا اصفهان ۸۰ اتوبوس جدید و نو به ناوگان حمل و نقل عمومی خود افزوده است، ولی جای سوال است که چرا ما نمی‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم.

سخنگوی شورای شهر تبریز، بیان داشت: در سال‌های اخیر تبریز از باغ شهر به بتن شهر تبدیل شد و همیشه هم عوارض از مردم گرفته می‌شود، ولی اثرات آنچنانی دیده نشده است.

عملکرد صفر تبریز در جذب سرمایه‌گذاری

صادقزاده  با بیان اینکه قطعا هر مدیری نقاط قوت و ضعفی دارد، افزود: آقای شهردار باید اگر مدیر ضعیفی داشت، آن را تغییر دهد و تعارفی از این بابت با هیچ کسی نداشته باشد، چراکه جای تاسف است که ۲۰ پروژه سرمایه‌گذاری در اصفهان افتتاح شود، ولی تبریز در این زمینه صفر باشد.

اوضمن انتقاد از عملکرد مدیریت سرمایه‌گذاری شهرداری تبریز با بیان اینکه وضعیت سرمایه‌گذاری در تبریز قابل قبول نیست، گفت: وضعیت به‌گونه‌ای شده که انگار مدیریتی به نام سرمایه‌گذاری در شهرداری وجود ندارد.

اودر خصوص حواشی ایجاد شده در خصوص سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا خانه باقرخان را می‌شناسید، ابراز کرد: من می‌توانستم به آن خبرنگار بگویم که الان کار دارم و ۱۰ دقیقه بعد بیایید، ولی صداقت کلام خود را نشان دادم.

سخنگوی شورای شهر تبریز  اذعان داشت: شهرداری تبریز به مدیران کارآمد و صادق نیاز دارد و آن‌ها هم باید کار‌های عمرانی انجام دهند.

کرونا نباید بهانه تبدیل وضعیت کارگران شهرداری تبریز شود

صادق‌زاده اضافه کرد: وزارت کشور بخشنامه ساماندهی وضعیت پرسنلی در شهرداری‌ها را ابلاغ کرده که متاسفانه به سمت فراموشی حرکت کرده‌اند.

او  گفت: شهرداری به‌عنوان پیمانکاری بزرگ در شهر که ۱۳ هزار نفر در ادارات و سازمان‌های آن مشغول به کار هستند لازم است، وضعیت شغلی کارکنان آن مشخص و شفاف شود که انتظار داریم نمایندگان در این زمینه اقدامات مناسبی انجام دهند.

او یادآور شد: وظیفه ما ایجاد آسایش بیشتر برای شهروندان، کارمندان و کارگران شهرداری است که تبدیل وضعیت یکی از آن‌ها و آن هم توام با عدالت اجتماعی باشد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ