سعید بیگی؛

استقلال از حاشیه خودش ضربه می‌خورد/ نگران آینده آبی‌پوشان هستم

پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال در پنج شش سال اخیر همواره از حاشیه خودش ضربه خورده و اگر توفیقاتی نداشته به دلیل بالا بودن حواشی اش است.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، ‌سعید بیگی اظهار داشت: با شرایطی که استقلال دارد واقعاً نگران آینده این تیم هستم. این تیم بسیار پر مهره و حتی پر ستاره است تا جایی که به جرات می‌گویم پر مهره‌ترین تیم این فصل است. کادر فنی هم در بهترین شرایط قرار دارد و نفرات خوبی روی نیمکت این تیم دور هم جمع شده‌اند و با محوریت محمود فکری کارشان را انجام می‌دهند. اما همان حاشیه‌هایی که در سال‌های اخیر بلای جان این تیم بود، امروز پررنگ‌تر از همیشه خودنمایی می‌کند.

پیشکسوت آبی پوشان ادامه داد: متاسفانه در برنامه تلویزیونی اتفاق خوبی برای استقلال نیفتاد و دل هواداران و پیشکسوتان این تیم آزرده شد. این برنامه ثابت کرد انتخابات در همه این سال‌ها چقدر اشتباه بوده. مشخص شد وقتی پیشکسوتان فریاد می‌زنند که مدیران باشگاه باید از جنس باشگاه و فوتبالی باشند دلیلش چیست. من از برنامه تلویزیون گله دارم که بستر چنین اتفاقی را فراهم کرد. دوستان در این برنامه نباید حالا که لیگ تعطیل شده و فوتبالی برای پخش نیست با بر هم زدن آرامش تیم‌ها برنامه سازی کنند.

وی افزود: شما آمده بودید که به این فوتبال کمک کنید و در راستای رشد و تعالی آن قدم بردارید. آمده بودید که به جای پرداختن به حاشیه، زیبایی‌های فوتبال را نشان دهید. این بود برنامه‌ای که وعده آن را داده بودید؟

بیگی تاکید کرد: من نگران این تیم هستم. با دیدن این برنامه دلم شکست و حالم بد شد. سیاست‌های حاکم در سال‌های اخیر بر استقلال در حد این تیم نبوده. اگر به جای فکری گواردیولا را هم به این تیم بیاوریم با این حاشیه‌هایی که هست نمی‌تواند نتیجه بگیرد. هوادار چه گناهی کرده که باید بنشیند و این صحنه‌ها را تماشا کند و هیچ کاری هم از دستش بر نیاید. آقایانی که برای استقلال در سطح کلان تصمیم می‌گیرید، لطفاً نوع بازی‌تان با این تیم را تغییر دهید. به خدا که استقلال هم مال همین کشور است و به خدا که این تیم هم میلیون‌ها هوادار دارد که با آن زندگی می‌کنند.


بیشتر بخوانید


هافبک پیشین آبی پوشان گفت: استقلال در این فصل حتماً قهرمان می‌شود اگر خودش بگذارد. اصلی‌ترین حریف و رقیب استقلال که می‌تواند در این فصل قهرمانی را از این تیم بگیرد خودش است. تا زمانی هم که این حاشیه‌ها وجود دارد هیچ مربی و بازیکنی نخواهد توانست این تیم را قهرمان کند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: نوع نگرش و سیاستی که در سال‌های اخیر در این تیم بوده جواب نداده و باید این نگرش و سیاست را تغییر داد. اگر این سیاستگذاری درست بود که در همه این سال‌ها اتفاقی برای تیم می‌افتاد و لااقل یک مقام قهرمانی به دست می‌آمد. این چه سیاستی است که استقلال باید با مدیران موقت یا مدیرانی با عمر مدیریتی کوتاه اداره شود؟ در همه این سال‌های اخیر به جز آقای فتح الله زاده که تنها دو هفته در باشگاه مدیریت کرد، کدام مدیر از جنس استقلال بوده؟

بیگی گفت: عاجزانه از وزارت ورزش می‌خواهم در این ماه‌های پایانی دولت فکری مناسب برای استقلال نماید. به خدا که حق هواداران استقلال این نیست.

منبع: مهر

انتهای پیام/

 

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر