پیشکسوت فوتبال خوزستان:

روز‌های روشن فولاد در راه هستند

حلفی، پیشکسوت فوتبال خوزستان با حمایت از نکونام گفت: تیم فولاد در ۱۱ هفته اخیر عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشته است.

به گزارش   گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رحیم حلفی، پیشکسوت فوتبال خوزستان با اشاره به وضعیت فولاد در ۱۱ هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: کیفیت فولاد را همه در بازی با پرسپولیس دیدند. وقتی پرسپولیس با این همه مهره در ورزشگاه خانگی مجبور به بازی تدافعی می‌شود و بعضی بازیکنانش مثل حامد لک دست به اتلاف وقت می‌زنند تا جایی که داور مجبور به دادن کارت زرد می‌شود؛ شما متوجه کیفیت و قدرت فولاد می‌شوید. فرصت‌هایی که فولاد در این بازی به دست آورد خیلی بیشتر از پرسپولیس بود و آمار هم همگی حکایت از برتری فولاد داشت اما در آخر پرسپولیس پیروز شد. روزهای روشن فولاد در ادامه به وقوع خواهند پیوست و شک نداشته باشید که این تیم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

او با تمجید از عملکرد جواد نکونام و کادرش در فولاد گفت: خوشحالم که نکونام با تجربه‌ای ارزشمند از دوران بازیگریش در ایران و اسپانیا و همین طور کار با مربیان بزرگی چون کارلوس کی‌روش چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی به فوتبال خوزستان آمد. نکونام در کنار علی دایی سمبل فوتبال ایران در دنیا و حضور او در فولاد فرصت و غنیمتی است که باید آن را هر طور شده حفظ کنیم. فولاد تغییراتی داشته است و باید به این تیم فرصت داد؛ چرا که نمایش خوبی را ارائه می‌کند و قطعا در ادامه لیگ باعث شادی هواداران پرشور فولاد می‌شود. هوادارانی که سرمایه اصلی باشگاه هستند و وجودشان آرزوی هر باشگاهی است.

حلفی افزود: نکونام در دوران مربیگری هم پله به پله کارش را جلو برد و مثل خیلی های دیگر نبود که با رابطه تیم بگیرد. اوج کار او هم سال قبل بود که در کمال ناباوری و در حالی که کسی از فولاد انتظار نداشت؛ در یکی از دشوارترین فصول لیگ برتر ایران برای خوزستان در آسیا سهمیه گرفت. امیدوارم فولاد امسال بتواند روند رو به رشد فصل گذشته را با نکونام و کادر زحمتکشش ادامه دهد و ما هم وظیفه داریم تا آخر لیگ از این تیم و کادرش تا رسیدن به موفقیت نهایی حمایت کنیم. بهترین‌ها در آسیا حاضر می‌شوند و باید از تیم جوان و یک دست فولاد حمایت کرد تا با پیروزی برابر الوحده امارات بتواند به مرحله گروهی برسد.

وی افزود: سعید آذری سیاست خوبی را در باشگاه پیش گرفته است و کسانی که با پیراهن فولاد عرق ریخته‌اند و برای شادی هواداران تلاش کرده‌اند را به مجموعه اضافه کرده‌اند. از این کار باید تقدیر کرد. به نظر من کار مثبتی است؛ چرا که پیشکسوتان دلشان به حال تیم می‌سوزد و قطعا شایسته حضور در ارکان مختلف باشگاه هستند. ما هم در فولادنوین یک تیم خوب و جوان را تشکیل داده‌ایم، ۸۰ درصد تیم ما عوض شده است و نیاز به فرصت داریم. در فولادنوین کم شانس هستیم اما به تیم اعتماد داریم و با گذشت زمان بهتر و بهتر خواهیم شد.

رحیم حلفی در ادامه افزود: اتفاقات عجیبی در فوتبال ایران رخ می‌دهند. همین یکی ۲ هفته پیش بود که دوباره موضوعاتی درباره وجود جادو و جادوگری در لیگ برتر مطرح شدند. واقعا زشت است که در آخرین ماه‌های قرن ١۴ هنوز شائبه‌های این چنینی وجود دارند که با استفاده از این گونه مسائل به دنبال کسب نتیجه و موفقیت هستند؛ چرا که با وجود تکنولوژی و علم دیگر این مسائل خنده دار هستند و من اعتقادی به چنین مسائلی ندارم.

حلفی با بیان این که نتیجه گرفتن با این کارها غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای است، گفت: البته پیروزی با توسل به این رفتارها کوتاه مدت و موقتی و این تفکر در نهایت محکوم به شکست است. زمانی که بازی می‌کردم و در دیدار فولاد مقابل یک تیم که نامش را نمی آورم، این صحبت‌ها مطرح شدند اما ما در نهایت آن دیدار را پیروز شدیم، این تفکرات منسوخ شده و تاریخ گذشته‌اند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر