محدودیت تردد شبانه در بوشهر ادامه دارد

فرماندار بوشهر گفت: با توجه به تداوم محدودیت تردد شبانه در تمام شهر‌های شهرستان از ساعت ۲۱ تا ۴، از مردم می‌خواهیم از تردد در شهر جز در مواقع اضطراری خودداری کنند.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، عباس جمشیدی فرماندار بوشهر در جلسه شورای سلامت این شهرستان با موضوع آخرین وضعیت کرونا گفت: برای موفقیت در اجرای طرح کنترل و کاهش بیماری کووید ۱۹ به همراهی همه دستگاه‌ها نیاز است، از این رو تلاش می‌شود تا در جلسات روزانه ستاد کرونا، وضعیت اجرای این طرح در مناطق مختلف شهرستان بررسی و با حل مشکلات و موانع، زمینه تحقق اهداف آن فراهم شود.

او ادامه داد: اجرای موفق این طرح که با هدف شناسایی، پیگیری و حمایت از بیماران کرونایی و خانواده‌های آنان در حال اجرا است، روند افزایشی این بیماری را در پاییز کاهش داد، هرچند این موضوع، نباید موجب عادی انگاری مردم شود که تا به امروز در همه مراحل و با وجود همه فشارها، با ستاد کرونا همراهی کرده‌اند.


بیشتر بخوانید


فرماندار شهرستان بوشهر، با تشکر از تلاش و همراهی اصناف و مشاغل مختلف شهرستان در اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند کرونایی، عنوان کرد: با توجه به تداوم محدودیت‌ تردد شبانه در تمام شهر‌های شهرستان از ساعت ۲۱ تا ۴، از مردم می‌خواهیم برای جلوگیری از اعمال قانون و جرایم راهنمایی و رانندگی، از تردد در سطح شهر جز در مواقع اضطراری خودداری کنند.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر