ارتقای شبکه دیتای مرکز تلفن ثابت شهر امام دزفول

مدیر مخابرات منطقه خوزستان از توسعه و ارتقای شبکه دیتای مرکز تلفن ثابت شهر امام از توابع دزفول با انجام عملیات فنی و افزایش پهنای باند خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان درخصوص استفاده از سرویس‌ها و محصولات و ارتقای کیفیت و سهولت دسترسی به سرویس‌های دیتا، شبکه دیتا در مرکز تلفن ثابت شهر امام از توابع شهرستان دزفول توسعه یافت.

او افزود: این عملیات با تلاش کارشناسان و متخصصان حوزه شبکه مخابرات منطقه خوزستان با انجام عملیات فنی و افزایش پهنای باند این مرکز از ۲ لینک ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه به GE (یک گیگابیت بر ثانیه) انجام شد.

فلاح زاده اظهار داشت: با توسعه دیتا و افزایش ۵ برابری سرعت پهنای باند در مرکز تلفن ثابت شهر امام، امکان ارائه خدمات بر بستر اینترنت باند پهن به مشتریان و متقاضیان اینترنت خانگی با کیفیت مطلوب و سرعت بالا فراهم شد.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اشاره به توسعه ظرفیت این مرکز به یکهزار و ۸۸ پورت و توسعه شبکه ارتباطی در مناطق مختلف استان، تصریح کرد: مشترکان تلفن ثابت مرکز شهر امام برای بهره مندی و استفاده از شبکه دیتای ثابت (اینترنت خانگی) می‌توانند با سامانه پاسخگویی ۲۴ ساعته ۲۰۲۰ تماس بگیرند و نسبت به ثبت نام اینترنت بر بستر تلفن ثابت با سرعت بالا و بسته‌های متنوع و مقرون به صرفه اقدام کنند.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: شبکه دیتا ، تلفن ثابت
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر