نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی :

یارانه پرداختی به مددجویان پاسخگوی زندگی آنان نیست

یارانه پرداختی به مددجویان کمیته امداد با توجه به شرایط موجود پاسخگوی نیاز آنان نیست.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،  حجت الاسلام نصرالله پژمانفر  نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: درصدد هستیم یارانه نیازمندان به خصوص مددجویان کمیته امداد را در حد یک زندگی آرام افزایش دهیم، زیرا یارانه پرداختی با توجه به شرایط موجود پاسخگوی نیاز آنان نیست.


او افزود: در ارتباط با موضوع حمایت از مددجویان و نیازمندان تحت پوشش، به غیر از مستمری که برای این افراد وجود دارد، در حال هدف‌دار و معنادار کردن یارانه‌ها هستیم تا بتوانیم یارانه افراد را در حد پوشش یک زندگی و رفع نیازهای آن‌ها در حد نسبی ارتقا دهیم.


نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: برنامه اصلی ما این است که در بودجه سال ۱۴۰۰ فاصله زیاد و عمیق بین دریافتی‌های مددجویان با واقعیاتی که این افراد با آن مواجه هستند را تا حد امکان کم کنیم.

پژمان فر بیان کرد: این پیشنهادات در حال تنظیم است و بعد باید وارد صحن علنی و نهایتا مصوب شود و تا وقتی که در صحن علنی مطرح نشود و شورای نگهبان آن را تایید نکند نمی‌توانیم بر اساس آن برای این گروه‌ها وعده‌ای بدهیم.


او همچنین در خصوص نیاز مددجویان به مسکن نیز تصریح کرد: تکالیفی در حوزه تامین مسکن برای محرومان وجود دارد که بنیاد مسکن متولی آن است و تسهیلاتی تا ۸۰ میلیون تومان یا گاهی بیشتر در اختیار آن‌ها قرار دهد که بخشی از آن به صورت بلاعوض در اختیار افراد قرار می‌گیرد تا بتوانند مشکل آن‌ها را حل کند.

انتهای پیام// ف.غ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر